Víme, co si žádá správný výběr vrat pro vaši garáž

Pavilion Evening Sun Garage Road  - Kreutzfelder / Pixabay
Kreutzfelder / Pixabay

Seznam požadavků, kladených na moderní garážová vrata, je opravdu dlouhý. Musí být skvěle funkční, vynikat dlouhodobou odolností i výdrží a samozřejmě nesmí urazit ani naše estetické cítění. A k tomu všemu musíme vzít v potaz i prostorové dispozice naší rodinné garáže. A jak si s tím vším poradit?

Když chcete od své garáže něco víc

Také se vaše parkovací místo pro automobil podobá spíše domácí dílně, v níž se zmíněný vůz nachází spíš jen tak mimochodem? Pak chtějte pro své kompletní pohodlí výhradně sekční garážová vrata, jež vynikají skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich použití je navíc maximálně univerzální.

Prostorově jsou velmi úsporná a schovají se přímo pod strop garáže. V případě potřeby si však poradí i s šikmým vyjížděním, přizpůsobeným úhlu vaší střechy. Samozřejmostí je pak jejich výroba na míru. Vyplní bez kompromisů každý stavební otvor.

Nemáte pod stropem ani kousek místa? I pro vás máme řešení

Ne vždy je však umístění vrat do podhledové výšky možné. V takovém případě se vám jistě zalíbí praktická rolovací garážová vrata. Jsou vedena v hliníkových lamelách, doplněných izolační PUR pěnou. Celá konstrukce je navržena zcela samostatně a v horní části se sama skládá do speciálního boxu. Ten stačí jen připevnit nad vjezd.

Náš tip: jde o 100 % bezpečné řešení, stačí si jen pořídit ochranu proti nadzvednutí a další bezpečnostní prvky. Snadno se také přizpůsobí jakékoliv garáži.

Vrata pro snadné vstupování i odcházení

A konečně – pokud do své garáže častěji vstupujete než vjíždíte, určitě vám budou vyhovovat výklopná garážová vrata, která lze opatřit i šikovnými dvířky „pro pěší.“ Nemusíte tak pokaždé zvedat nebo odsouvat celé křídlo.

Seznamte se s jednotlivými typy u specialistů, jimž nejsou cizí ani technologicky náročnější průmyslová vrata. Stačí zamířit na stránky Montujeme-vrata.cz a inspirovat se reálnými fotografiemi již hotových realizací.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..