Česká okna na míru vyhoví opravdu každému

Flower Flowers Spring Nature  - artellliii72 / Pixabay
artellliii72 / Pixabay

Vyžadujete od svých oken víc? Nechcete se spokojit jen s katalogovým řešením? Upřednostňujete při svých nákupech spolehlivé tuzemské výrobce? Poradíme vám, kde můžete čerpat ze všech těchto výhod najednou.

Firma Pramos se může pyšnit 25 dlouhou tradici. A nová okna nejenom vyrábí, ale také vyvíjí. Nejedná se tedy o plastové profily např. ze zahraniční produkce, na míru pouze upravené. Každé jednotlivé okno se opravdu vyrábí podle přání a potřeb vás jako zákazníka. Jakmile sjede z montážní linky, má okamžitě své místo určení. Neleží ve skladu a nezastarává, jako tomu bývá u mnoha jiných výrobců.

Když chcete jen to nejlepší

Recykláty jsou heslem moderní doby. Tváří se ekologicky a mnohdy lákají i na nižší pořizovací cenu. Pokud však vyžadujete od svých oken maximální dobu výdrže, zapomeňte na ně. Plastová okna na míru od odborníků z Pramos používají jen vysoce kvalitní materiály, a to samozřejmě v dostatečném množství.

Například plastové profily třídy A se mohou pyšnit tloušťkou z pohledové strany 2.8 mm. Jde o nejvyšší kvalitu, zaručující dlouhou životnost oken i maximální bezpečnost ve všech situacích. To jim však nebrání kombinovat nejrůznější funkční prvky přesně podle vašich přání a potřeb. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak široký výběr barev.

Okna inspirovaná lidmi

Ano, přesně taková jsou poctivá česká okna na míru od Pramos. Primárně sází na dostatek slunečního svitu, jež bývá v interiéru více než vítán. Ovšem nezapomínají ani na řešení, inspirovaná právě vaším životní stylem a preferencemi. Mohou být zároveň moderní, slušivá i komfortní.

A samozřejmě i precizně zpracovaná a nainstalovaná. Můžete se spolehnout na to, že profesionálové od Pramos dodržují i mimořádná opatření, důležitá pro jejich i vaši vlastní bezpečnost. Kvalita je u nich zkrátka srdcovou záležitostí ve všech ohledech. A mimochodem – kromě oken vám dodají i jejich kompletní přistínění nebo třeba dveře do domu i garáže. Zjistěte více na Pramos.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..