Venkovní rolety se hodí třeba i na pergolu

Chcete si ve svém zahradní posezení užívat příjemný chlad i během parného léta? Leckdy stačí, když zabráníte proniknutí slunečního záření dovnitř. A právě s tím vám mohou pomoci rolety určené pro venkovní použití. Ty se postarají zároveň i o prodloužení grilovací sezóny. Teplo z ohniště nebo grilu totiž uzamknou uvnitř, bez ohledu na počasí, které panuje venku. A nesmíme zapomínat ani na to, že vás venkovní roleta do pergoly ochrání také před zvědavýma očima vašich sousedů.

Z pergoly zahradní domek snadno a rychle

Potřebujete uložit nářadí na zimu, ale disponujete příliš malou zahradou? I tady vám mohou přijít služby venkovní rolety rolety vhod. Stačí několik jednoduchých otočení šroubovákem a z pergoly se rázem stane perfektně zazimovaný zahradní domek, do něhož se vejdou absolutně všechny nezbytnosti. Skvěle ochrání nábytek, techniku i nezbytné zahradnické náčiní.

A nemusíte se obávat ani o narušení estetiky. Vždyť venkovní roleta může mít opravdu mnoho podob. Viditelné části kastlíků a vodící lišty mohou být vyvedeny prakticky v jakékoliv barvě, ovšem k dispozici je také potažení odolnou fólií, jež skvěle imituje dřevo. Sousedé tak budou mít dojem, že ten nový zahradní domek stál u vás odjakživa. Jen málokdo by pod ním hledal pergolu.

Multifunkční využití v létě? Síť proti hmyzu

Šikovnou novinkou na našem trhu jsou pak rolety se zdvojenou roletovou schránkou, do níž se ukryje jak samotné lamelové tělo, tak i šikovná síť proti hmyzu. Oba komponenty jsou co do ovládání na sobě zcela nezávislé. To znamená, že si můžete v noci užívat příjemně čerstvého vzduchu bez otravného bzučení hmyzích křidélek a ve dne naopak příjemný stín plnohodnotné rolety.

A jaké mají takové multifunkční venkovní rolety ceny? Zjistěte to přímo u výrobce – české specializované firmy Bubik-vrata.cz. A díky širokému sortimentu rozhodně nemusí zůstat jen u jednoho jediného nákupu.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..