Cena zlata roste, vydělat však můžete i na starých mincích

Začátek letošního roku se nese ve znamení prudké změny – tedy alespoň co se ceny zlata týče. Dochází tak k motivaci investorů tím nejlepším možným způsobem. Zlato si svou hodnotu dlouhodobě udržuje a krátkodobé propady je vždy schopno v poměrně krátkém časovém horizontu více než vyrovnat.

Zajímá vás, jak je na tom tento drahý kov právě teď? Uvažujete o prodeji nebo si jen chcete spočítat, jakou finanční rezervu doma máte? Navštivte webové stránky cena-zlata.cz a zjistěte vše potřebné.

Využijte příležitosti a zhodnoťte své rodinné klenot

Hledáte peníze na nutné výdaje, ale nechcete si půjčovat? Současná cena zlata vám poskytuje vítanou alternativu. Ať už jde o plánovanou svatbu vašich dětí nebo nutnou rekonstrukci domova, vyzkoušejte výkup zlata u některé z prověřených společností. Úvodní kalkulace je nezávazná – sami se rozhodnete, zda na dohodu přistoupíte či ne.

Zlato atakuje hranici 7 let

Přesně tak. Během této doby ho nikdy nebylo možné prodat výhodněji. A podobnou situaci zažívá i Slovensko, ovšem s jistou výhodou. Jejich měnou je totiž euro, takže se jím vyhýbá mnohdy nevýhodná křivka kurzu národního platidla vůči euru (což se bohužel děje u nás).

Numismatická sbírka po dědečkovi? Zkuste to i s ní

Ovšem nemusíte mít doma hned zlaté slitky, stačí i staré mince. Vždyť i na pohled velmi nenápadná mince z Rakouska nebo Československa může mít značnou hodnotu. Opět vše můžete zjistit nezávazně díky ocenění mincí.

To, které proběhne v pátek 3.4. 2020 v prodejně Pražské mincovny v Obecním domě vedle Prašné brány, je zcela bezplatné. Od kvalifikovaných odborníků se dozvíte, co vlastně doma máte, a to v jednoduchých, srozumitelných pojmech. Všichni samozřejmě hovoří česky a vše vám pečlivě vysvětlí. Využijte této neopakovatelné příležitosti a přijďte. Více se dozvíte na stránkách zlate-mince.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..