V Brně dávají nemovitostem nový život, může jít i o tu vaši

Brno Moravia Petrov Czech Republic  - BookPenthouse / Pixabay
BookPenthouse / Pixabay

Vlastníte starý dům nebo jiný objekt, s jehož rekonstrukcí si nevíte rady? Nemáte pro něj další využití a jde pro vás spíše o přítěž než o přínos? Zbavte se starostí s nechtěnými nemovitostmi maximálně elegantně.

Bydlíte-li v Brně, převezme je od vás společnost Endeka. Postará se o to, aby celoživotní snaha vás nebo vašich předků rozhodně nepřišla na zmar. Nejdříve od vás nemovitost vykoupí za skutečnou tržní cenu, a poté se pustí do její proměny. A jak celý proces vypadá?

Odborníci, kteří dělají Brno hezčí

Přesvědčte se, že tenhle výkup domů Brno je skutečně sázkou na jistotu. Odborníci, které si Endeka přizve, totiž stav každého objektu nejdříve pečlivě zhodnotí. Má-li uměleckou nebo historickou hodnotu, postarají se o jeho opravu v žádoucím stylu, a to třeba i po poradě s památkáři.

Některé domy pak lehce přizpůsobí spíše moderním trendům, a to tak, aby vždy co nejlépe zapadaly do svého okolí. Ale proměnou neprojde jen jejich exteriér, ale i interiéry. Život se do nich vrátí opravdu po všech stránkách – promění se totiž v krásné byty. Moderní pojetí v domech,  jež prověřil čas. Ideální volba pro všechny, kdo rádi sází na jistotu.

Nová tvář Brna pod profesionální taktovkou

Takže pokud vás zajímá zejména prodej domů Brno, určitě si nenechte tuto příležitost ujít. Každý rok projde podobnou proměnou okolo 50 objektů. Tvář jednoho z největších a turisticky nejoblíbenějších měst u nás se tak každý rok promění o kousek k lepšímu.

Buďte při tom. Nedovolte, aby právě vaše nemovitost hyzdila historickou krásu centra a děsila svou prázdnotou fascinovaně se rozhlížející turisty. Nezapomeňte, že i její údržba něco stojí a čím déle se bude její rekonstrukce oddalovat, tím více peněz i času nakonec spolkne.

Inspirujte se již hotovými projekty na Endeka.cz a zjistěte více. Najdete tu i šikovné tipy na akce po celém Brně a další zajímavosti.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..