DMSO – léčivá síla stromů pro vaše zdraví a krásu

Možná jste o ní už také slyšeli. DMSO (odborně dimethylsulfoxid) je vlastně řídká čirá tekutina získávaná ze dřeva. Díky obsahu mnoha prospěšných látek může mít na naše zdraví velmi pozitivní vliv.

Není bez zajímavosti, že právě tyto DMSO účinky „odstranily“ tuto látku na čas z hledáčku běžných spotřebitelů. Na trhu byla totiž zakázána (čímž se nahrávalo patentovaným produktům). Dnes je však tato nespravedlnost zrušena, takže si její účinky můžeme užívat zcela bez omezení.

Při léčbě traumat a dalších zranění

DMSO gel 70 a další produkty se nejlépe uplatní při péči o pokožku nebo svalové struktury. Účinné složky pomáhají proti otokům, kožním onemocněním, hojení modřin a podlitin, artritidě, oparu (i pásovém), bolestech kloubů a svalů apod.

Všem zájemcům DMSO příručka návod k použití na stránkách specialistů Woldoshop.cz poradí to správné ředění pro jakoukoliv situaci. Doporučuje se ředění v destilované vodě nebo roztoku hořčíku, následně se vše aplikuje přímo na pokožku.

Má DMSO nějaké nežádoucí účinky?

Ano, může se objevit zarudnutí, svědění nebo pálení. Jestliže půjde o váš případ, jednoduše terapii na několik dní přerušte a následně ji obnovte, ovšem s větším ředěním. Mnohdy si pokožka musí na DMSO jen zvyknout.

A kdo by neměl tohoto pomocníka užívat?

  • Kojenci do 5 let,
  • ženy v době těhotenství a kojení,
  • osoby s těžkou dysfunkcí jater a ledvin,
  • lidé trpící atopickou dermatitidou nebo lupénkou.

A DMSO kde koupit? Zajistěte si maximální účinnosti díky vysoké čistotě produktu. Na Woldoshop.cz nabízí 99,9% čistotu a výběr z mnoha různých velikostí balení. Poradí vám i se vším potřebným a jako bonus nabídnou i široký sortiment dalších přírodních prostředků pro vaše zdraví a krásu.

Konkrétně DMSO nabízejí s praktickým kapátkem, díky terénu ho lze pohodlně dávkovat, případně vmíchat do oblíbené kosmetiky (krému, masti, pečujícího oleje apod.).

Zdroj obrázku: Woldoshop.cz

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..