Úložné prostory můžete získat i tam, kde na nic jiného není místo

Wardrobe Wardrobe Design  - homelaneinteriors / Pixabay

Také máte pocit, že je vaše domácnost neustále na pokraji úklidového kolapsu? Nic se vám nikam nevejde a přitom doma máte spoustu nevyužitých rohů a škvír? Dejte jim vale a dopřejte si trochu toho bytového komfortu.

Stačí vsadit na vestavěné skříně, které se svěřenému prostoru ve všech ohledech přizpůsobí. Obsáhnou ho od rohu do rohu (či kamkoliv bude třeba). Sami si je zaplníte poličkami a dalším vybavením podle vlastního uvážení a potřeb.

Praktická alternativa třeba k šatně

Ať už hledáte vestavěné skříně do ložnice, jež místnost pohledově sjednotí, anebo byste rádi „jen“ levné skříně do předsíně, přijdete si určitě na své. Nábytek na míru dokonale splyne s interiérem, případně ho podle potřeby výrazně doplní.

A do skříní se vejde opravdu vše – od sezonních věcí až po velký vysavač na koberce. Šikovné posuvné dveře, jimiž se tyto modely vyznačují, se pak postarají i o optické zvětšení vašeho domova. Nezaberou vám místo na otevírání a lze je vybavit třeba i zrcadly, jež se v domě vždycky hodí.

Použijte skříně jako příčku

Ano, i to je možné. Rozdělíte s nimi velké pokoje a zároveň si připravíte plnohodnotné zázemí pro uložení věcí. Vyplníte s nimi i místo pod schody nebo v podkrovních prostorách, kam se jinak jakýkoli nábytek vybírá jen obtížně. Ani nerovná zeď nebo atypický roh v místnosti nejsou problémem.

Chtějte cenu, se kterou budete spokojeni

Máte obavu, že takové řešení bude pro vás příliš drahé? Vyzkoušejte návrh skříně zdarma na stránkách Levne-skrine.cz. Sami si vše sestavíte a spočítáte. Vyberte si počet dveří, jejich dělení a samozřejmě i vnitřní vybavení. A jakmile vám bude budoucí skříň vyhovovat, jednoduše odešlete objednávku. Nikdo na vás netlačí, nemusíte se tedy po žádné stránce uchylovat ke kompromisu. A potěší vás i přívětivá cena, za kterou jsou tito šikovní pomocníci do malých i velkých bytů k dostání.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..