Pivní sety se hodí při různých příležitostech

Pivní set může být několik piv, ale spíše se s tímto označením setkáte při pojmenování k sobě spojených dvou lavic a stolu. Pivní sety mají bohaté využití všude, kde se potřebuje řešit posezení lidí u dobrého jídla a pití. Konkrétně se s nimi hojně setkáte na zahradní party, při grilovačkách, na festivalech, před bistrem, stánkem s občerstvením, před restauracemi a na jiných akcích.

Letní festivaly v naprosté pohodě

Také se letos chystáte na nějaký oblíbený festival? V červnu se uskuteční známý festival Votvírák, kde letos vystoupí například Divokej Bill, Mňága a Žďorp, Ego nebo Haha crew. 6. června se rozehraje areál Malé Skály při Maloskalské noci 2015. Na konci měsíce zajeďte třeba do Řevnic, kde proběhne další ročník folk a country festivalu Porta. V červenci se rozjeďte do Liberce na Benátskou 2015! Bohatý program očekávejte i na Vysočina fest 2015, kde vystoupí Anna K. Chinasku, Stromboli, Mandrage, Aneta Langerová a mnoho jiných.

Během hodin skvělé zábavy a hudby různých žánrů se určitě objevíte kdesi u stánku, kde mnohdy nechybí pivní sety pro posezení u piva s opékanými buřty nebo jiným pitivem a dobrotami. Vejdete se k jednomu stolu společně se svými přáteli.

Pivní sety v perfektní kvalitě

Pivní set zajistí místa k sezení pro více lidí. Jeden pivní set obsahuje stůl a dvě lavice, kde se běžně umístí osm až deset dospělých osob. Vaše koupě by se měla odvíjet podle stability a pevnosti použitého dřeva i konstrukce. Denní používání, a tím pádem větší zatížení, potřebuje profesionální provedení z kvalitních materiálů. Pivní set musí zátěž vydržet a ne se rozpadnout po několika málo používání. Vybírejte si pevné ocelové nohy stolů a lavic a silnější desky pro posezení. Pivní sety se dají dobře skladovat a přepravovat. Velice rychle je smontujete a vyznačují se dlouhou životností.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..