Udělejte si radost a ušetřete

Tumisu / Pixabay

Máte rádi povánoční nákupy? Rádi využíváte slevy a výprodeje? A slyšeli jste již někdy o nabídce cashback portálů? Díky cashback budete moci nakupovat na vašich oblíbených internetových obchodech, a navíc přitom ušetřit.

Cashback portály

Vánoce jsou již dávno za námi a slevové portály tak přicházejí s povánoční nabídkou. Obchodům tak vládnou výprodeje a slevy. Nastává nejlepší čas obdarovat se a dopřát si věcí, po kterých již dlouho toužíme, ale které jsme pod stromečkem nenašli. Kromě klasických slevových portálů pak pro své nákupy lze využít i cashback portály, které nabízejí nejpestřejší škálu zboží a výhodných odměn. Cashback portály mají totiž ve své nabídce široký seznam internetových obchodů, na kterých můžete vybírat a ze svých nákupů pak získat část svých peněz zpět. „Cashback“ totiž představuje částku, která je z vámi zaplacené ceny za zboží vracena zpět na váš účet.

Znáte nejlepší cashback portál?

Rádi byste si pořídili něco hezkého na sebe nebo něco praktického do domácnosti? Rádi nakupujete na Aliexpress.com, MT nábytek.cz nebo na Zoot.cz? Pokud byste si chtěli svoje nákupy na svých oblíbených internetových obchodech zpestřit a ušetřit při tom co nejvíce, pak jsou cashback portály tím pravým ořechovým pro vás. Jedním z cashback portálů s velice atraktivní nabídkou je pak portál Tipli.

Výhody portálu Tipli

Portál Tipli nabízí mnoho výhod. V prvé řadě na něm najdete pestrou nabídku 350 internetových obchodů, z jejichž zboží můžete vybírat to, po čem vaše srdce touží. V druhé řadě Tipli poskytuje jednu z nejatraktivnějších cashback nabídek. U většiny portálů lze získat zpět 4 až 5 % cashback, ale Tipli.cz svým uživatelům nabízí až 8 % cashback. Navíc s Tipli můžete ušetřit při nákupech na Slovensku.

Jak na to?

Chcete-li využívat odměn Tipli, postačí vám zaregistrovat se na jejich internetových stránkách a vytvořit si zde účet, jehož prostřednictvím budete nejen nakupovat, ale hlavně střádat ušetřené peníze. Ty vám dorazí dva až tři dny od nákupu a o jejich vyplacení si můžete zažádat kdykoliv.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..