Učící věž – bezpečná zvídavost

Každé malé dítě je velmi zvídavé, rádo leze po celém bytě i po stoličkách či kuchyňské lince. A stejně tak jako každé malé dítě rádo šplhá po nábytku, tak každý rodič to nerad vidí, protože se bojí o jeho zdraví. Pokud chcete nechat vaše dítě dovádět a zároveň mu chcete zajistit bezpečí, pak se nechte inspirovat následujícím článkem.

Pomocník při výchově a vzdělání

Malé děti bývají velmi hravé a zvídavé, všude strkají nos i prsty a často lezou po celém bytě. Výchova takových nezbedných rošťáků pak bývá dost náročná. V takovém případě by se každému rodiči dozajista hodil pomocník k ruce, který by dětem poskytl možnost lezení a zároveň jim zajistil bezpečí. Přesně takovým pomocníkem je učící věž.

Co je učící věž?

Jedná se o vynikajícího pomocníka při výchově a vzdělávání dítěte, který dává dětem prostor a umožňuje jim dosáhnout tam, kam potřebují, například na kuchyňskou linku či pracovní stůl, apod. Učící věž disponuje nejen chytře promyšleným designem, díky němuž na ni děti samy vylezou a také z ní samy bezpečně slezou, ale i variabilní a nastavitelnou výškou, díky níž může taková stolička sloužit několik let. Učící věž je tedy zajímavým řešením jak pro děti, tak i pro jejich rodiče, neboť oběma přináší to, co chtějí. Jednoduše řečeno, děti mohou uspokojovat svoji zvídavost a rodiče mají jistotu, že jejich děti jsou díky stabilitě konstrukce takové stoličky (konstrukce váží 14 kilogramů) v bezpečí.

Doplňky učící věže

Učící věž je možné pořídit buď samostatně, nebo v kombinaci s řadou zajímavých doplňků, které je však možné dokupovat i průběžně. Mezi ty nejatraktivnější doplňky se řadí jídelní stolek, přebalovací pult, tabule či kolečka. V kombinaci s těmito doplňky se pak z pouhé stoličky stává stolička mnoha funkcí.

Kde nakupovat?

Pestrou nabídku nejen učících věží vyráběných ručně v České republice, ale také jejich doplňků najdete na internetovém obchodě uciciveze.cz.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Pradova napsal:

    Dobry den,
    mate nejake veze skladem ihned k odebrani ? Prosim o foto.
    Dekuji pekne !

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..