Stavební lepidla pro profesionály i kutily

Každý kdo si byť jen zkusil lepit obklady, nebo pokládat dlažbu dobře ví, že záleží nejen na přesnosti a kvalitě práce, ale také na kvalitě a správném použití stavebního lepidla.

Ono totiž není stavební lepidlo, jako stavební lepidlo. Za prvé je velmi vhodné, aby řemeslník neměl příliš náročnou práci s jeho zpracováním, prašností, časem než lepidlo uzraje a náročnou aplikací. A to ještě nezačal s vlastní prací.

Časté chyby v použití stavebních lepidel

Mnoho řemeslníků i kutilů rádo v supermarketech nakupuje to nejlevnější, co trh nabízí, ale v tom je právě ta potíž. Levná stavební lepidla na dlažbu jsou nedostatečně flexibilní, hůře odolávají například mrazům, zatékání vody, roztažností lepených materiálů vlivem změny teploty a další a další. To vše musí stavební lepidlo umět zvládnout a navíc po dlouhé roky.

Tedy pokud se vám na balkoně uvolňují dlaždice, nemusí být vždy vina na straně řemeslníka, může to být například nevhodně použité lepidlo nejnižší cenové kategorie. Co z toho vyplývá? Obklady a dlažby je potřeba vyměnit, nebo minimálně opravit. Tedy téměř zdvojnásobení ceny stavby. A přitom k tomu nemuselo vůbec dojít, kdybyste použili kvalitní stavební lepidla na obklady a dlažbu.

Kvalitní stavební lepidla umí ušetřit budoucí náklady

Řešení je v kvalitě nakupovaných materiálů. Stavební lepidla na dlaždice Schönox jsou špičková stavební lepidla, která jsou vyráběná přesně k danému účelu, na dané místo a pro dané použití. Stavební lepidla Schönox vám umožní spolehnout se na práci řemeslníka anebo své vlastní jelikož nebude tak vysoké riziko, že stavba bude rychle chátrat. Úspory často nejsou v okamžitém nákupu, ale v kvalitě, která má dlouhodobou trvanlivost a těmi stavební lepidla Schönox rozhodně jsou.

Kde sehnat stavební lepidla Schönox?

Stavební lepidla Schönox prodává firma Detalon. Renomovaný a odborníky respektovaný prodejce stavebních produktů vysoké kvality. Navštivte prodejny firmy Detalon, nebo zatelefonujte.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..