Pyrotechnika nabídne dokonalou show, musíte si však dát pozor při nákupu

Night Fireworks Nightscape  - Alpcem / Pixabay
Alpcem / Pixabay

Jde o dokonalou hru světel na obloze. A nemusí nutně platit pravidlo, že čím větší ohňostroj si pořídíte, tím působivější výsledný efekt bude. Existují totiž odpalovací pomůcky mnoha druhů. Některé vás oslní svou pestrobarevností, jiné třeba výškou, jíž jsou schopny dosáhnout.

Dobře sestavené ohňostroje se proto nesoustředí ani tak na množství, jako spíše na efekt. Vysoké květiny zlatého deště střídají charakteristicky znějící prskavky a nechybí ani ornamentální prvky, které před vašima očima promění nebe třeba v rozkvetlou louku.

I pro menší oslavy

Pyrotechnika však rozhodně nepatří jen do rukou profesionálů. Pokud dodržíte všechna uvedená doporučení, můžete se z mnoha nádherných světelných dekorací těšit i vy. A další důležité pravidlo? Nákup u profesionálů.

Nezáleží na tom, jestli máte v merku petardy, dýmovnice či kompletní vybavení na tu nejlepší oslavu narozenin vašeho přítele. Odborníci vám pomohou s výběrem a zároveň  vám zaručí i správné zařazení pyrotechniky (ne všechny třídy jsou z bezpečnostních důvodů laikům určeny) a ručí i za správné uskladnění.

Odpalujete poprvé? Poptejte se na vše potřebné, aby vás opravdu nic nezaskočilo. E-shop si „proklepněte“ podle dvou kritérií. Tím prvním jsou samozřejmě recenze spokojených zákazníků. A tím druhým pak šíře dostupné nabídky.

Zábava pro malé i velké cíle

Hledáte spíše něco pro děti? Pak by se vám mohly zalíbit zábavné vystřelovací konfety. Skvěle se uplatní i na svatbě – a vlastně všude tam, kde chcete docílit maximálního efektu s minimálními náklady. Tubičky s konfetami jsou malé – snadno je ukryjete za zády. Pak stačí jen stisknout a pootočit… A o příjemné překvapení je postaráno.

TIP: Největší efekt mají tehdy, když se mezi sebou domluví více přátel a vystřelí je najednou.

A kam vyrazit na nákup? Firma TARRA PYROTECHNIK s.r.o. je v této oblasti skutečným odborníkem. Můžete si vybrat z více než 500 druhů zábavní pyrotechniky, nebo si nechat sestavit ohňostroj přímo na míru.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..