Když sídlo společnosti téměř nevyužíváte, postačí vám virtuální kancelář

Internet Work Office Desk Business  - niklaspatzig / Pixabay
niklaspatzig / Pixabay

Ze zákona musí mít každá společnost v ČR své sídlo. Zatímco velké subjekty s tím zpravidla problém nemívají, ty menší (často zastoupené i jen jednou jedinou osobou) považují za zbytečné platit drahý pronájem kanceláře či jiných reprezentativních prostor, kde se téměř nezdržují.

Pokud i vám vyhovuje více práce z domova nebo jednoduše trávíte většinu svého pracovního času „v terénu“, nahraďte sídlo společnosti jednoduše virtuální kanceláří. Poradíme vám, jak na to a představíme i ty největší výhody.

Ve virtuální kanceláři není vaše fyzická přítomnost vyžadována

Vlastně vám poslouží jen jako korespondenční adresa pro příslušné úřady. A samozřejmě také jako lukrativní lákadlo na vizitce. Firmy z Prahy či Brna totiž vždy vypadají atraktivněji, než ty, sídlící v nějaké no-name obci. A uspoříte tak samozřejmě i nemalou část nákladů na provoz. Místo plnohodnotného pronájmu pracovního místa totiž platíte víceméně jen za poštovní schránku.

Náš tip: pokud přece jen občas kancelář k jednání s klienty potřebujete, domluvte si takové virtuální sídlo firmy, které si můžete v čas od času i plnohodnotně pronajmout, a to třeba i se sekretářkou či asistentkou. Vše tak bude vypadat věrohodně.

Zajistit lze i běžný denní servis

A co se stane, když vaši virtuální kancelář osloví úřady např. s nutnou poštou? Není třeba se bát. Vyškolený personál vám pošle e-mailovou nebo SMS notifikaci, v níž se dozvíte vše, co je třeba. Následně může být pošta naskenována, archivována pro vaše osobní vyzvednutí apod.

Vaše virtuální sídlo firmy v Praze může prostřednictvím proškolených zaměstnanců rovněž vyřizovat nejrůznější telefonické hovory (a reportovat o jejich obsahu), případně vše automaticky přesměrovávat přímo na váš soukromý mobilní telefon. Záleží jen na vás, jaké služby navíc budete chtít. A kde si své nové virtuální sídlo vybrat? Třeba v široké nabídce lukrativních nemovitostí na Sidlo-firmy-virtualni-kancelar.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..