Pozvánka na golf do Costa Navarino

Costa Navarino I
Costa Navarino I

Golf v Costa Navarino

Milujete golf? Co takhle se vypravit do Costa Navarino? Čeká vás nádherná příroda a skvělé zážitky při hře.

Costa Navarino naleznete na Peloponéském ostrově. Jde o jeden z nejluxusnějších golfových resortů v Řecku. Ubytovat se můžete v hotelu Romanos, který se nachází u písečné pláže a Westin, který najdete v provincii Messinia. Resort vznikl jako program na podporu rozvoje regionu Messinia – je úzce spjat s přírodou a nachází se uprostřed zálivu. Kolem něj je 5 km dlouhá pláž. Letiště je vzdáleno 45 km a Athény zhruba 270 km jihozápadně.

Resort založil místní rodák Vassilis C. Constantakopoulos. Postupem času se vypracoval na námořního kapitána a vydělané peníze investoval do nákupu pozemků. Nákup pozemků a vybudování tohoto resortu mu trvalo dlouhých 20 let, včetně vybudování obou hotelů.

Milovníci golfu si zde přijdou na své. Jsou zde k dispozici dvě golfová hřiště Dunes Course a Bay Course. Zahrát si tu mohou golfisté všech úrovní.

Dunes Course
18-ti jamkové hřiště spravuje organizace Troon Golf. Hřiště funguje od roku 2010 a některé části Dunes Course se táhnou podél olivového a ovocného háje. Jamky najdete i u říčky Sellas. Hřiště se řadí do elitní stovky golfových hřišť evropského kontinentu.

Bay Course
Hřiště fungující od října 2011. Navrhl ho Robert Trent Jones II. a najdete jej u pobřeží zátoky Navarino. Hráči budou hrát s nádherným výhledem na moře. Hřiště je rovněž 18-ti jamkové. Terén je rovinatý a dlouhý 5 760 metrů.

Celý golfový resort nabízí nejen luxusní hru, ale i aktivní dovolenou pro rodiny s dětmi. Nechybí cvičné kurty ani zázemí dvou luxusních hotelů. Peloponéský ostrov je sám o sobě nádherný a každý si tu přijde na své.
Costa Navarino II

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..