Ochranné prvky pečují nejenom o váš firemní majetek

geralt / Pixabay

Jste majitelem firmy a záleží vám na maximální bezpečnosti vašich zaměstnanců? Ať už máte na starost malé či velké provozy, díky ochranným prvkům zabijete takříkajíc dvě mouchy jednou ranou. Nejenom, že zabráníte nechtěným pracovním úrazům, ale také ochráníte svůj majetek před zničením.

Nepodceňujte napojení na bezpečnostní složky

Na prvním místě mezi ochrannými prvky je rozhodně třeba jmenovat kamery a zabezpečení objektu alarmem. Pohybová čidla a další doplňkové vybavení je však třeba správně nastavit. Vše tedy zkonzultujte nejdříve s odborníkem. A nezapomeňte na propojení celého systému s bezpečnostními složkami. Tehdy je totiž jeho efekt největší.

Jak ochránit majetek uvnitř provozovny

Ne, nemáme na mysli vybavení kanceláří, ale zejména stěny a zdi, jež vaši firmu tvoří. Zvláště ve spojení s pohybem motorových vozidel jsou vystaveny mnohým nebezpečím. Dobrým tipem je například ochrana zdí speciálními pásy. Jsou odolné a mírně pružné, takže brání poničení zdi při nárazu automobilu nebo třeba manipulační techniky. A vůbec se nemusí jednat o nehodu, mnohdy způsobí nepěkný šrám i neopatrné otevření dveří.

Ochranné zábrany na stěny vynikají přívětivou cenou a snadnou instalací. Zvládnete ji sami bez odborného dohledu. Navíc vás potěší i vysoká efektivita takového řešení. Do samotných garáží se pak skvěle hodí například vymezovací sloupky, jež mohou vašim zaměstnancům i návštěvníkům s lepším vymezením jejich parkovacího místa.

A pro nečekané události se může hodit i roztažitelná zábrana. Potřebujte-li ponechat některé z prostor volné nebo zabránit úrazu například na nebezpečných místech, půjde o jasnou volbu. Ta z e-shopu Vmbal.cz je vyrobena z odolného polyethylenu, pro lepší viditelnost ji zdobí reflexní pásky a snadno ji složíte a přeneste kamkoliv. Zjistěte více na Vmbal.cz a vyberte si přesně takové bezpečnostní prvky, jaké aktuálně potřebujete.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..