Nejdůležitější součást domu? Jednoznačně střecha. V jakém stavu je ta vaše?

skeeze / Pixabay

Musí odolat proměnlivým teplotám i extrémním výkyvům počasí a samozřejmě by měla také vypadat šik a tvořit onu pomyslnou korunu domu. Také si občas říkáte, jestli toho není na jednu střechu tak trochu moc?

Není, pokud je provedena kvalitně. A důraz by přitom neměl být kladen jen na její poctivou realizaci, ale také na stejně pečlivě prováděnou rekonstrukci. Ta totiž dokáže život obyčejné střechy prodloužit o pěkných pár desítek let.

Sami se do rekonstrukce raději nepouštějte

Pokud si chcete ušetřit spoustu práce a starostí, najměte si na tento krok raději profesionály. A kde hledat? Tam, kde opravdu v žádný den nezahálejí a nebojí se ani těch největších výzev. Společnost Strechy-Novak.cz – to jsou střechy Praha se vším všudy. Tedy nejenom rodinné domy, ale i ty činžovní, v nichž díky zbrusu nové střeše a upravenému podkroví vznikají luxusní byty, v dnešní době tak žádané.

Každá rekonstrukce a oprava střechy je něčím specifická. Vždy se najde něco, co je třeba ihned vyřešit nebo udělat jinak, než bylo plánováno. Tyhle profesionály však opravdu nic nezaskočí. Vždyť pod jejich rukama vzniká více než 300 střech ročně! Tzn. jedna střecha každý pracovní den a ještě něco navíc.

Ideální střecha podle vašich představ? Stačí k tomu jen krůček

Nemáte ani ponětí, kolik by vás rekonstrukce střechy mohla stát? Nevadí, stačí vyplnit poptávkový formulář na stránkách a počkat si na nezávaznou kalkulaci. V případě výrazných změn se můžete těšit i na 3D verzi, díky níž si svůj nový dům představíte se vším všudy.

A jestliže vám bude vše vyhovovat, odsouhlasíte konečný projekt a podepíšete Smlouvu o dílo. A dál se už vlastně o nic nestaráte. Čeká vás nanejvýš volba ozdobných klempířských prvků, pokud si je budete přát. Střecha je dodávána vždy tzv. na klíč. Nemusíte tedy shánět jednotlivé řemeslníky, jen popíšete svoje představy a počkáte si na výsledek. A tisíce spokojených zákazníků dosvědčí, že bude jistojistě perfektní.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..