Připravte si Vánoce s předstihem – začněte instalovat vánoční LED osvětlení

Free-Photos / Pixabay

Rozhodně vás nenavádíme k tomu, abyste už od teď, večer co večer, rozsvěcovali vánoční osvětlení. Ale nakoupit a třeba i instalovat jej již v říjnu má svůj smysl.

Právě nyní máte možnost nakoupit vánoční LED osvětlení z neprobrané nabídky. E-shopy jej již naskladnili a kdo nakupuje včas, nakoupí to, co skutečně chce. Nejlepší věci se rychle vyprodají. Typické zboží, které se vyprodá nejrychleji, je vánoční osvětlení rampouchy. Jsou totiž hitem a vypadají skutečně úchvatně. Vhodná je i včasná instalace venkovního vánočního osvětlení. Za teplého říjnového počasí vás to bude bavit. Za sněhu a mrazu budete Vánoce spíše proklínat. Takže nainstalovat a vyzkoušet funkčnost LED osvětlení v exteriéru je skutečně vhodné již v říjnu.

Jak se připravit včas na Vánoce?

Určitě vyměňte staré dekorační osvětlení za LED. Je úsporné a neprojeví se to negativně na vaší spotřebě energie během zimy a vánočních svátků. Promyslete si, co chcete v exteriéru osvítit. Nemusí vám před domem růst zrovna jedlička či smrk, abyste mohli rozsvítit strom i venku. Krásně vypadají i listnáče. Jakmile z nich opadá listí, dají jim světýlka, omotané kolem větví, neuvěřitelně impozantní vzhled.

Snadno instalovatelné jsou řetězy kolem oken nebo dveří. Efektněji ale vypadají rampouchy pod střechou, nebo světelné sítě přes celou fasádu. Trendem je zdobit pergoly a přístřešky. Nezapomeňte světýlky nasvítit dětský hrací domeček na zahradě, či vystavit různé svítící vánoční dekorace.

Na zdobení interiéru je ještě čas, přesto však neodkládejte ani nákup interiérových světel. Kromě osvětlení stromečku jsou hitem dekorace do oken, ale i svítící řetězy kolem dveří, či jen tak položené na komodách a policích.

Kdo peče cukroví, ten už teď nakupuje propriety

„Oprašte“ recepty na vánoční cukroví a podívejte se, co do něj potřebujete. Právě nyní je čas dokoupit nejen potřebné formičky a vykrajovátka, ale i oříšky, mandle, zdobení či marcipán. Čím dříve se zásobíte, tím méně pak budete prožívat předvánoční stres z toho, že vám přepravní společnost opět nedovezla oříšky, a vy už nestihnete napéct vaše oblíbené cukroví.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..