Nechte za vás promluvit šperk

Prsten Hanoi

Foto/zdroj: Polomio.cz

Co se týče dárků, je šperk jedním z těch nejlépe volených a to i přesto, že při jeho koupi musíme sáhnout poněkud hlouběji do kapsy. Tento fakt však skvěle vyváží skutečnost, že oproti květinám, které povadnou či halence, která se časem spere, třpyt šperků přetrvá po dlouhá léta. Samozřejmě zde mluvíme o kvalitních špercích z drahých kovů, jako je zlato a stříbro. Takový šperk může darovanou osobu provázet celým životem a později se může dědit z generace na generaci.

Člověk se za dobu svého života seznámí se spoustou lidí a mnohdy mezi nimi jsou takoví, kterým by rád dal najevo svou lásku, přízeň a porozumění. Mnohdy však k vyjádření takového pocitu slova nestačí. Na co však jsou slova krátká, hravě vynahradí třpytivý, s láskou darovaný šperk. Ten můžete vybrat své partnerce, kamarádce, sestře, mamince, babičce či jiné osobě, s kterou jste pevně citově svázáni. Právě šperkem ji tak dáte najevo, že na ní myslíte a přejete si, aby měla něco od vás. Takový náhrdelník, prsten nebo náušnice vás pak budou připomínat i ve chvílích, kdy s danou osobou nebudete v kontaktu.

Jak už jsme říkali, kvalitní šperk vydrží dlouhá léta a mnohdy i přežije jeho nositele. Avšak, abyste své milované osobě mohli dát pouze kvalitní šperk, musíte si vybrat i takového výrobce, který jej dělá s láskou a jak se říká, s diamanty do šperku vloží i část své duše. A právě takto pracují klenotníci společnosti Polomio Jewellery. S láskou a porozuměním vdechují život zásnubním a snubním prstenům, náušnicím, náhrdelníkům a dalším kouskům, které tak pod jejich šikovnými českými ručičkami ožívají. Ano, i šperky mohou ožít. Na první pohled chladný a třpytivý kov je ve skutečnosti symbolem lásky, památkou po babičce nebo rodinným dědictví. A kdyby šperky uměli mluvit, vydalo by to na pořádně dlouhou přednášku o životě jejich nositelů. Na internetové stránce společnosti Polomio – www.polomio.cz najdete snubní a zásnubní prsteny, náhrdelníky, náušnice a celé sety šperků, které jsou vyrobeny především ze zlata. Výrobci zde hojně upřednostňují bílé zlato, už pro jeho svěží a nadčasový design. Mnoho svých šperků výrobci ozdobí diamanty. Jen tak se bude zásnubní prstýnek blýskat na míle daleko!

Ovšem komu všemu můžete šperk darovat, aniž by jsme ho tím zaskočili nebo urazili? Šperk můžete klidně dát své babičce. Nádherné náušnice jí můžete dát třeba ke kulatým narozeninám nebo k výročí. Ovšem neurazíte ani náhrdelníkem, jelikož i babička si potrpí na lesk kvalitních šperků.

Šperk je však širokým pojmem, téměř tak širokým, jako je celá vaše rodina. Proto byste při obdarovávání neměli zapomenout ani na sestru. Ta taktéž jistě ocení náušnice nebo i prsten s láskou darovaný. Ovšem pokud se rozhodnete darovat prsten své kamarádce jen tak, pořádně se rozmyslete, jestli ona kamarádka do vás není zamilovaná až po uši. Onen prsten, z ” pouhého” kamarádství darovaný by si totiž mohla vyložit, jako nabídku k sňatku. Mnohem lepším dárkem tak proto bude ten náhrdelník.

Ani maminka by jistě nepohrdla krásným šperkem, který by ozdobil její dekolt či ouška. Vybrat ji tak můžete krásné náušnice, náhrdelník, prsten nebo celou sadu šperků, kterou si vezme pouze ke zvláštním událostem. Šperkem ji tak můžete dokonale poděkovat za všechna ta léta, která vás vychovávala a s láskou o vás pečovala.

Nejčastěji darovaným šperkem však i nadále zůstává zásnubní prsten. I z těch si můžete vybrat na již zmíněných internetových stránkách www.polomio.cz. Společnost Polomio nabízí především šperky ze zlata. Vybrat si tak můžete zlato s bílým odstínem, romantickým červeným tónem či nadčasovou žlutou. Vybírat dále můžete i z lesklého nebo matného povrchu a mluvit můžete i do osazení diamanty. Zvolit můžete klasický broušený diamant nebo drahokam Moissanite či Amora.

Jak vidíte, v nabídce společnosti si jistě vyberete vhodný šperk, který za vás řekne větu Miluju Tě, Mám Tě rád/a, Chybíš mi, Jsi pro mě všechno, Život bez tebe si neumím představit, Vezmeš si mě….a další a další věty. Proto, než se vymáčknete, nechte za vás promluvit šperk.

DGlodowska / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..