Rychlá půjčka se rovná snadnému vyřešení vašich finančních problémů

rychlá půjčka
fill / Pixabay

Do finančních problémů se můžete dostat nečekaně, protože život přináší mnohá milá i nepříjemná překvapení. Jestliže řešíte, jak se dostat z momentálního bludného kruhu nedostatku financí, obraťte se na Fastfin.cz, kde si snadno sjednáte rychlou půjčku.

První žádost o půjčku? Pro vás zdarma!

Chcete si u Fastfin.cz požádat o půjčku, ale jste úplně nový klient? V případě schválení půjčky můžete jásat, protože první půjčka je zcela zdarma. Jednoduše si vyzkoušíte, jak funguje půjčení peněz a nic neriskujete. O co konkrétně jde? Půjčíte si například 2000 Kč a vrátíte stejnou sumu. Nezaúčtují se vám žádné poplatky či úroky za dobu půjčení.

Kolik si můžete půjčit od Fastfin.cz?

Rychlá půjčka online se dává v částkách od 1000 Kč do 12 000 Kč. Doba splácení se uzavírá na 7, 14, 21 nebo 28 dní. K vypůjčené částce a době vrácení je předem stanoven poplatek, který zaplatíte společně s vypůjčenou sumou v termínu pro vrácení. Vyřízení půjčky je svižné, protože žádáte online cestou. Na webových stránkách Fastfin.cz je nejprve nutné se zaregistrovat pod svým ID uživatele a heslem. Pro ověření vyplněných osobních údajů budete muset poslat registrační poplatek 1 Kč, což je podmínkou registrace.

Před podáním žádosti o půjčku si ověřte, zda splňujete základní podmínky! Rychlá půjčka je dostupná fyzickým osobám ve věku nad 21 let a s trvalým pobytem v České republice. Nepřipouští se však bydliště na MÚ. Dále musíte:

  • vlastnit mobilní telefonní číslo, e-mail a bankovní účet
  • být bez exekučního řízení
  • mít zaplacené dluhy a mít v pořádku platební historii
  • být bez povoleného oddlužení

Půjčka bez ručitele

Půjčka je určena na cokoliv a nevyžaduje se ani ručitelský nebo jiný závazek. Novým klientům se půjčuje pouze 1000 Kč nebo 2000 Kč. Schválení nebo zamítnutí půjčky se sděluje emailem nebo SMS zprávou.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..