Máte e-shop, a občas tak trochu nestíháte? Revizi své činnosti začněte u balení a kompletace výrobků

A proč právě zde? Tuto činnost lze totiž jednoduše „přehodit“ na někoho jiného. Profesionálové řeší tuto problematiku s mnohem větším nadhledem než lidé zvenčí. Mají k dispozici vše od ověřených postupy, přes kvalitní obalové materiály až po kontakty na dodavatele, vhodné pro řešení různých atypických situací.

Hledejte komplexní služby se zárukou

Nemusí jít o velkou investici – naopak. Profesionální balení a kompletace zboží vám může ušetřit velké množství času i peněz. Společnost PROBAL KLADNO a.s. nabízí balení výrobků se vším všudy. Součástí jejích služeb je výběr vhodných materiálů pro ochranu zboží před poškrábáním či jiným defektem, lepení reklamních etiket i starost o finální vzhled hotového balíčku, který udělá na vaše zákazníky ten nejlepší dojem.

Navíc se vždy můžete spolehnout na perfektní výsledek, protože každá zásilka je kontrolována hned dvakrát. Nemůže se tak stát, že by v jejím obsahu cokoliv chybělo, nebo naopak přebývalo. A vy tak ušetříte peníze za reklamace a za platby zaměstnancům, kteří musí v práci každý den zůstávat přesčas, aby bylo balení vašich objednávek pro zákazníky perfektní.

Víc, než jen balení zásilek

Chcete od své obalové firmy něco víc, než jen balení a kompletaci zboží? U PROBAL KLADNO a.s. si můžete vybrat z mnoha doplňkových služeb. Ty zahrnují především:

  • výběr vhodných obalových materiálů (k dispozici jsou i dárkové tašky pro promo akce),
  • zavařování a zatavování zboží do folií a jiných přizpůsobivých obalů,
  • skinování,
  • kompletaci prodejních stojanů, stojanů s reklamní materiály apod.

Oceníte i velkoryse řešené skladovací a manipulační prostory společnosti, stejně jako jejich vlastní dopravu, která bezpečně doručí vaše zboží až ke kompetentním pracovníkům.

Balení výrobků i další služby si můžete objednat v rámci jednorázové akce (na zkoušku), a teprve poté navázat dlouhodobou spolupráci. Sami se tak přesvědčíte o kvalitě poskytovaných profesionálních služeb a spočítáte si, kolik peněz vám takové řešení ušetří. Jakmile jednou okusíte výhody práce profesionálů, už nikdy se jich  nebudete chtít vzdát. Za to vám ručíme.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..