Koupelna na míru? Víme, kde se inspirovat

Chair Design Interior Furniture
lovingimages / Pixabay

Také vás už nebaví prohlížet si ukázky studiových koupelen, které se bohužel do našich standardních bytů a domů nedají přemístit ani při té největší snaze? Naplánujte si svou novou koupelnu raději podle galerie úspěšných realizací na území ČR.

Zjistíte, co všechno vám vaše nová koupelna na míru může dát, a přitom se nebudete muset potýkat třeba s nadrozměrnými americkými koupelnami nebo naopak těmi strohými, vyvedenými v severském stylu.

Malá nebo luxusní? Jde to i najednou

Ve studiu Koupelny-Diamant.cz se specializují a na úpravy a rekonstrukce koupelny Ostrava. Přijedou za vámi kamkoliv po Frýdku-Místku, Opavě, Novém Jičíně, Frenštátu pod Radhoštěm,Třinci, Českém Těšíně, Bohumíně, Havířově, Rožnově pod Radhoštěm, Karviné, Orlové, Kopřivnici a okolí. Zkušenosti sbírají už od roku 1999 a galerie hotových projektů na jejich stránkách je opravdu bohatá.

A jak začíná každá jejich rekonstrukce bytového jádra Ostrava? Přece nezávaznou poptávkou. Stačí vyplnit on-line formulář na webových stránkách, případně specialisty z Koupelny-Diamant kontaktovat přes e-mail nebo telefon. Zdarma získáte vyhotovený rozpočet spolu s bezplatnou návštěvou technika, jež vyslechne a převezme všechny vaše požadavky.

Proč právě Koupelny-Diamant?

Na každou rekonstrukci pak dohlíží jeden konkrétní přidělený pracovník, jež vám bude po celou dobu k ruce. K dispozici vám je i kompletní rekonstrukce Ostrava na klíč apod. Vyřešit je možné opravdu vše – od získání místa v opravdu malých koupelnách až po dodávku luxusního vybavení od mnoha českých i zahraničních partnerů.

Všechny služby získáte tzv. v kostce – od návrhu až po realizaci. A navštívit je možné i kamenné koupelnové a kuchyňské studio v Havířově. Těšit se můžete i na 3D grafický návrh koupelny zdarma a pestrou paletu dostupných materiálů a povrchů. Zjistěte více na webových stránkách Koupelny-Diamant.cz.

Architecture Lighting Color

fietzfotos / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..