Koralux Linear Plus – otopné těleso do koupelny

Oblíbená trubková otopná tělesa do koupelen, slangově nazývaná také jako topný žebřík jsou tělesa určená k vytápění koupelen umožňující rovněž sušení prádla. Jedním z předních výrobců těchto topných těles je firma Korado, která ma ve svém výrobním programu širokou škálu otopných těles do koupelen v různých provedeních i barevných variantách. Jedním z oblíbených koupelnových otopných těles je výrobek který v katalogu Korado naleznete pod názvem Koralux Linear Plus. Toto otopné těleso se dodává ve třech velikostních variantách. Tento otopný žebřík se napojuje na topnou soustavu a je vybavený odvzdušňovací zátkou.  Standartně se toto koupelnové topné těleso dodává v bílé barvě RAL 9010, za příplatek, si jej však můžete objednat i v jiných barevných odstínech které budou ladit s interiérem vaší koupelny.

Otopné těleso do koupelny – Koralux Linear Plus 

Otopné těleso do koupelny Koralux Linear Plus od firmy Korado je vyrobeno z trubkových profilů s průřezem tvaru ,,D“ a dále pak z kruhových trubkových profilů. Standardně se vyrábí tři varianty těchto otopných těles která nesou označení KLP 1820, dále pak KLP 1204a poslední variantou je otopné těleso Koralux Linear Plus KLP 764. Otopná tělesa Linear Plus se vyrábí ve třech výškách s rozměry 764, 1204 a  1820 milimetrů a v šířkách 450, 600, 750 milimetrů. Hloubkou jsou pak všechny varianty otopných žebříků shodné  35 milimetrů. Nejvyšší přípustná provozní teplota těchto koupelnových topných těles je 110 °C. K montáži tothoto koupelnového topení se již v základním balení dodává sada čtyř plastových konzolí, vruty a hmoždinky. Samozřejmostí je pak návod k použití, který rovněž naleznete v balení.

Kombinované vytápění otopnými tělesy Koralux

Ke všem otopným koupelnovým žebříkům Koralux, která jsou určena k připojení na teplovodní otopnou soustavu domu nabízí firma Korado také přídavné elektrické topné těleso které umožní využívat otopný žebřík bez závislosti na otopné soustavě domu. Přídavná elektrická otopná tělesa se vyrábí ve dvou provedeních a to s bez regulátoru teploty a s regulací teploty. Elektrická topná tělesa pak umožňují využívat otopné žebříky i mimo topnou sezónu kdy jsou standartní topné soustavy odpojeny. Korado Koralux Linear Plus se pak může stát opravdu ceoročně využívaným topným tělesem sloužícím k vytápění koupelny a také k sušení prádla ke kterému je konstrukce topných žebříků uzpůsobena.

ri / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..