Kombinovat práci a rodinu? Jako realitní makléř vše zvládnete

geralt / Pixabay

Starosti o rodinu leží obvykle z větší části na mamince. Kdo na to ale bere ohledy? Ženy musí zvládat kariéru i starost o rodinu, s úlevami nemohou počítat. Některá zaměstnání se však dají s péčí o rodinu zkombinovat lépe než jiná. A mezi takové rozhodně patří zaměstnání realitního makléře.

Práce realitního makléře je vhodná pro každého, kdo dokáže hospodařit se svým časem, je samostatný, nebojí se jednat s lidmi, chce druhým pomáhat, má řidičský průkaz, je komunikativní, nebojí se nových výzev. Nepotřebujete k ní žádné speciální vzdělání ani praxi, stačí dostatek motivace a touha se někam vypracovat. Možná by toto povolání bylo vhodné i pro vás.

Chtějte práci, která má smysl

I vy můžete být dobrý realitní makléř, práce vás určitě bude bavit. V tomto povolání se najde obrovská spousta lidí, protože zahrnuje rozmanité činnosti. Jste tak trochu obchodníkem, zčásti psychologem, možná úředníkem – zastáváte několik pozic v jednom. A právě tohle většinu lidí tolik baví. Každý den je jiný a rozmanitý podle toho, jak si ho naplánujete. Někdy sedíte v kanceláři, jindy jedete za zákazníkem nebo vyřizovat něco na úřad. Každá zakázka je přitom jiná, setkáváte se s novými lidmi, takže stereotyp nehrozí.

Všechny tyto činnosti každopádně děláte za jediným účelem: pomáhat druhým. Pomáháte lidem sehnat místo k životu nebo prodat dům, který už nepotřebují.

Nechte si královsky zaplatit

Plat realitního makléře je štědrý, ti nejlepší si přijdou až na 150 000 Kč měsíčně. Nikdo samozřejmě nemůže očekávat takové částky od prvního měsíce v práci. Nejdříve je provize nižší, postupem času se zvyšuje. Z toho plyne, že velký vliv na vaši výplatu má to, jak schopní jste prodejci. Více zakázek = více peněz. Stane-li se z vás realitní makléř, plat a jeho výši si budete korigovat sami. Jeden měsíc, když bude dítě nemocné, toho odpracujete méně a výplata bude nižší. Další měsíc, až odjede se školou na hory, si napracujete více, protože nebudete muset večer spěchat domů.

Zní tohle všechno až moc lákavě? Ale přesně takhle to funguje! Přesvědčte se na vlastní kůži, realitní kancelář RE/MAX Nova hledá nové posily. Začnete i vy nově v Nově?

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..