Když diety nefungují, je na čase zařadit do programu Pestrý jídelníček

JerzyGorecki / Pixabay

Potýkáte se s nepříjemnými kilogramy navíc, ale žádná dieta u vás neuspěla? Nebaví vás sledovat kalorické tabulky, vymýšlet pestrá jídla, hlídat si poměry živin a podobně? Už nemusíte, Pestrý jídelníček to všechno udělá za vás, a to zcela zdarma.

Je to jednoduché. Základem úspěchu je BMI kalkulačka, díky níž zjistíte, jak na tom vlastně jste. Pak už stačí vyplnit pouze váš věk, zaměstnání a počet kilogramů, které chcete shodit, případně doplnit i údaje o své fyzické aktivitě, a počkat si na výsledek. Jak? Jednoduše vám přijde do pár minut do e-mailu. Navržený jídelníček na hubnutí počítá s odchylkami bazálního metabolismu i dalšími proměnnými.

Náš tip: na rozdíl od jiných podobných služeb se Pestryjidelnicek.cz ptá i na vaše zdravotní neduhy a obtíže, aniž by tím celý seznamovací proces nepřiměřeně komplikoval.

Zdravé recepty z dostupných surovin

Máte jen omezený rozpočet a obáváte se, že vám budou zdravé recepty ve vašem novém jídelníčku nutit celou řadu exotických a drahých potravin, které si jednoduše nemůžete dovolit? Už nemusíte.

Pestryjidelnicek.cz je poměrně ojedinělý projekt, vycházející skutečně z běžně dostupných surovin a tradičních českých chutí a jídelníčku. I díky tomu dokázal během čtyř let své existence nasbírat již 1,2 miliony registrovaných zákazníků, s jejichž pomocí se neustále vylepšuje a zdokonaluje.

Každý recept například nově obsahuje alternativy se stejnou výživovou hodnotou – to pro případ, že by vám některá ingredience nebo navržená kombinace přece jenom nevyhovovala. Recepty lze upravit i tak, abyste v rámci jednoho vaření získali jídlo na více dní.

Celý koncept je vhodný pro muže i ženy a nejenom na hubnutí! Obávané kalorické tabulky nemusíte používat ani v případě, že se jednoduše snažíte stabilizovat svou hmotnost nebo tzv. nabrat svaly. Jídelníčky navrhují na míru nutriční terapeutky, s nimiž je rovněž možné vše nezávazně konzultovat. Vyzkoušejte hubnutí s pestrým jídelníčkem i vy!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..