Aktuální trendy pro vaše bydlení v kabátku z masivu

Pexels / Pixabay

Hledáte-li, čím se inspirovat při zařizování originálního interiéru, který zároveň bere v potaz i aktuální trendy, směle čtěte dále. Poradíme vám, co je dnes v módě, a s čím rozhodně nešlápnete vedle. Třeba si z našich nápadů vyberete i vy.

Staronová móda jídelen

Mít v domě umístěnou samostatnou jídelnu už rozhodně neznamená plýtvat prostorem, i když něco podobného návrháři moderních interiérů ještě nedávno tvrdili. Naopak, dnes je trendy míchání mnoha různých textur barev a motivů, takže lze například jídelní stůl z masivu perfektně zasadit i tam, kde bychom si v rámci starých pravidel nedokázali představit ani malý konferenční stolek.

Dnešní jídelní stoly z masivu jsou také mnohem odolnější než jejich kolegové z 60. nebo 70. let, kdy se tento typ nábytku do našich domácností po delší přestávce opět podíval. Důraz, kladený na pečlivé opracování a použití přírodních nátěrů a vosků, umožňuje zachovat krásu dřeva po opravdu dlouhou dobu. I díky tomu vyniká masivní jídelní stůl vysokou odolností a dlouhodobou užitností.

Hravé tvary i u vašeho stolu

Veselé originální dekorace nebo nápadité linie už nejsou vyhrazeny jen pro obývací pokoj. Naopak, dobrou službu udělají všude tam, kde se chceme cítit dobře. Ideální nábytek z masivu do jídelny tak neváhá sáhnout po nápaditém prolamování, vlnitých tvarech ani netradičních řešeních v oblasti nohou – ty mohou být kromě dřeva také kovové. Kéž by všechny trendy byly takto hravě vynalézavé!

Extravagantní kousky nábytku

Jestliže máte dojem, že vaše bydlení působí trochu sterilním a nudným dojmem, vsaďte na nábytkové solitéry. Je to jednoduché. Díky mísení architektonických stylů i historických období po vzoru eklektismu si klidně můžete do moderní jídelny pořídit i originální jídelní stůl masiv nebo k němu přikoupit několik romantických čalouněných židlí ve stylu retro. Právě onen kontrast je tím, co nás na tomto trendu tak baví. Máte to také tak? Více inspirace můžete načerpat v e-shopu Werdina-shop.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..