Ta pravá domácí pohoda? Stačí se nebát a vsadit na chytrou domácnost

Pixaline / Pixabay

Zajímá vás, co všechno umí chytrý termostat nebo třeba chytrá žárovka? Sice vás nebudou doprovázet na každém kroku jako třeba váš chytrý telefon, přesto vám však život dokáží v mnoha ohledech zjednodušit.

Chytrou domácnost tak, jak ji chápeme dnes, však rozhodně netvoří jenom ony. Uplatnění tu najde i celá řada dalších zařízení. Připojíte se k nim na dálku třeba přes tablet nebo telefon, a to odkudkoliv na světě.

Maximální pohodlí doslova na jeden klik

A co všechno vám může inteligentní domácnost nabídnout? Tak například za vás dokáže převzít všechny ty rutinní úkony, jejichž akumulace dokáže i ten nejpříjemnější den řádně pokazit. Zapomněli jste stáhnout venkovní žaluzie, takže se večer jistojistě vrátíte do sálajícího bytu? Nechce se vám při parkování otevírat vrata a garáž? Rádi byste si v zimě před návratem domů tak trochu přitopili?

Přistupujete-li ke svému bydlení inovativně, pak tohle všechno zvládnete aktivovat přes šikovnou aplikaci a doma se pak budete zaobírat už jenom tím, co je skutečně potřeba. Nevadí, pokud nejste právě technický génius. Ke každému vybavení dostanete podrobný návod a leckdy i veškeré potřebné nářadí. Nastavení v aplikaci je pak otázkou minut.

Samozřejmě najdou se i výjimky. Některé složitější úkony se zkrátka bez odborných znalostí neobejdou, takže například na instalaci inteligentních vrat je vhodné pozvat odborníky.

Fibaro Home Center Lite vám umožní jednoduchou správu všech zařízení na jednom místě

A jaký je ten hlavní prvek, který rozhoduje o kvalitě vašeho pohodlí především? Přece prouživatelsky přívětivá a praktická řídící jednotka. Na našem trhu jich najdete několik. Pokud to však s inteligentní domácností myslíte opravdu vážně, určitě se vám bude hodit ta od společnosti  Fibaro. Fibaro Home Center Lite si poradí s připojením až 230 zařízení. Má tak bezpečnou rezervu na všechno, co si pro ni nachystáte. Objevte nový level domácí pohody právě teď!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..