Jak si vybavit kancelář? Naše tipy vám pomohou

889520 / Pixabay

Zaměříme se zejména na kancelářský nábytek, protože s dipozicemi svěřené místnosti toho tak jako tak příliš neuděláte. Naučíme vás, že byste se neměli dívat jen po designu, ale také plně docenit kvalitu a funkčnost ideálních modelů.

Určitě je i vaším cílem tvorba maximálně efektivního a přitom působivého pracovního prostředí, v němž bude produktivita vašich zaměstnanců stoupat (a nikoli naopak). Dobře vybraný kancelářský nábytek je tedy přínosný nejenom z hlediska firemního image…

Rozmyslete si, co od své kanceláře očekáváte

Vše by mělo začít podrobným seznamem, který zahrnuje každou požadovanou položku. Spočítejte si, kolik stolů se do kanceláře vejde. Bude tu místo i na malý koutek, určený pro vaření kávy? A co relaxační kout s gymnastickými míči nebo třeba boxovacím pytlem pro odreagování? Jinak bude samozřejmě zařízené call centrum a jinak přijímací kancelář pro klienty.

V hlavní roli komfort – dlouhodobý

Než začnete přemýšlet o tom, kde na vybavení ušetřit, připomeňte si, že takový kancelářský stůl bude hostit vaše zaměstnance přibližně osm hodin denně, leckdy i více. Měl by tedy být maximálně ergonomický a pohodlný. A to stejné platí pro židle. Ty nekvalitní způsobí vašim zaměstnancům časem nepříjemné zdravotní problémy, což je něco, o co žádný rozumný majitel firmy rozhodně nestojí.

A co ještě? Samozřejmě barvy!

Jednotný styl, barva a design je samozřejmě žádoucí, ovšem časem může vytvářet onu tolik nenáviděnou kancelářskou monotónnost. Vyhněte se tomu a použijte vždy alespoň jeden kontrastní prvek. Může jím být třeba červená kancelářská skříň v jinak dozelena vyvedené místnosti nebo atraktivní obraz na stěně. A kde hledat inspiraci? Poohlédněte se třeba u specialistů v e-shopu Ajprodukty.cz. Překvapí vás pestrá paleta možností, přívětivé ceny i vysoká kvalita nabízeného zboží. Proč nechtít za své peníze skutečně jen to nejlepší?

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..