Ekologie a zábava v jednom? Tato dětská hřiště to umí!

biancamentil / Pixabay

Nemůžete vystát nejrůznější moderní plastové doplňky na zahradu, které rychle zastarávají, skoro nic nevydrží, a samozřejmě nejsou ani trochu přívětivé k životnímu prostředí? Nenechte se tímto diktátem výrobců zaskočit a zapátrejte dál.

Máme pro vás tip na dětská hřiště a skluzavky, jež tomuto trendu rozhodně poplatné nejsou a přitom jim to nijak neubírá na variabilitě. Nemá smysl tajit, že jde o herní prvky od Hags Praha s.r.o., kde pro jejich výrobu používají výhradně recyklované materiály a žádné plasty.

Jsou odborníci na slovo vzatí. Nejeden městský mobiliář či veřejný prostor už jejich mistrovskou taktovku pocítil. Na jejich originální lavičky, odpadkové koše, stojany na kola apod. jste už ve svém okolí docela jistě narazili. Nejpestřejší (a nejenom co do barev) však rozhodně zůstává jejich nabídka dětských hřišť.

Na kosmický výlet i jen tak za zábavou

Cosmos, Univers, UFOs, Terranova… Připadá vám to jako názvy z nějakého sci-fi? Ale vůbec ne, to jsou jen některé možné varianty, která nabízejí oblíbená dětská hřiště Berliner Seilfabrik. Na své si tak přijde opravdu každý. Proč zůstávat jen u jedné skluzavky a dvou houpaček?

Cosmos, Greenville a ještě mnohem víc…

Tak třeba řada Cosmos nabízí první zcela sférickou strukturu lanové hry – pro děti nebyl nikdy pohyb „ve více dimenzích“ jednodušší a ani zábavnější.  Kromě základní struktury lze přikoupit i množství doplňků od lanových žebříků až po lezecké stěny. Není divu, že Cosmos získal prestižní ocenění Red Dot.

Oblíbili jste si spíš dřevěnou klasiku? Pak vás určitě zaujme řada Greenville. Menší herní prvky se zde mohou spojit až do podoby skutečně obrovského města pro velké městské nebo zábavní parky. Kvalita však bude stále táž, bez ohledu na množství vybudovaných herních prvků či velikost zakázky. Zjistěte více na Hagspraha.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..