Čeká vás rekonstrukce? Tohle určitě nezanedbejte

Sky Clouds Construction Brick Layer  - 12019 / Pixabay
12019 / Pixabay

Chystáte se na dlouho odkládanou rekonstrukci bytu? A už víte, že zvládnout vše vlastním silami bude pro vás jednoduše nemožné? Není jednoduché vyznat se na aktuálním trhu, kde své služby nabízejí jak dlouholetí specialisté, tak  i zcela čerství nováčci, o jejichž kvalitách lze přinejmenším pochybovat.

A od čeho se odpíchnout? Ještě, než vaše rekonstrukce bytu vůbec začne, si na 100 % ujasněte svoje požadavky. Zejména při větších stavebních zásazích jsou nejrůznější úpravy v průběhu realizace mnohdy zcela nemožné, případně velmi drahé.

Začněte zejména koupelnou

Ze všech místností patří právě koupelna k těm nejsložitějším. I když nová obkládka dlaždiček nebo výměna vany vypadají na první pohled jednoduše, ve skutečnosti jde jen o onu pomyslnou třešničku na dortu. Ve hře jsou i rozvody elektřiny, osazení sanitární keramiky, spádování, nejrůznější zednické práce (včetně tvorby izolace) a samozřejmě i odvoz odpadu. Toho totiž nebude při rekonstrukci koupelny právě málo.

V hlavní roli velikost místností

Koupelnou však obvykle rekonstrukce bytového jádra nekončí. Pokud chcete zkvalitnit svůj život ve starém bytě, měli byste jedním dechem přemýšlet také o rekonstrukci kuchyně. Podívejte se sami, kolik hluchých míst a koutů vám v ní právě teď zcela neužitečně zahálí.

A přitom by mohly poskytnout útočiště mnoha skříňkám a poličkám, nezbytným pro uložení veškerých kuchyňských pomocníků. Stále váháte s pořízením domácí pekárny nebo fritézy, protože o ně nechcete „stále zakopávat?“ Pečlivě sestavená kuchyně na míru vás těchto obav zbaví.

Tip pro všechny milovníky designu v okolí Ostravy

A kde najít firmu, která váš vysněný projekt zrealizuje? Je-li vaším „revírem“ Ostrava, případně i Frýdek-Místek, Karviná či Havířov, vsaďte na specialisty z firmy MATTES plus s.r.o. Stačí, když vaši poptávku zadáte skrze formulář na jejích internetových stránkách nebo se na všem domluvíte jednoduše telefonicky.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..