Bydlení ve městě nebo na vesnici? Někde můžete mít (skoro) obojí

sandid / Pixabay

V mnoha lokalitách platí pravidlo, že ten, kdo bydlí ve městě, by chtěl žít raději na vesnici a naopak. Ovšem některé pozemky ke stavbě střední Čechy vám díky své výhodné poloze umožní zažít obojí. Luxus velkoměsta a klid venkova si tak můžete dopřávat téměř zároveň.

Ano, jsou to právě stavební pozemky Poděbrady, jež vám umožní bydlení v nádherné přírodě, ovšem se všemi výhodami velkoměsta. Vždyť Praha odtud není vůbec daleko! Sami si tak určíte, kdy chcete mít od všeho ruchu a shonu klid, a kdy spíše oceníte pořádnou porci zábavy se vším všudy.

Prestižní lokalita a další výhody

Aktuálně volné pozemky Poděbrady nabídnou výhody života v opravdu bezprostřední blízkosti metropole a přitom si zachovávají svébytný ráz venkovského bydlení. Navíc mají tyto stavební parcely u Prahy hned několik zajímavých lokalit, takže si můžete opravdu vybrat takovou, která je vašemu srdci, mysli (i práci) úplně nejbližší.

A není to jen nádherná příroda, na kterou byste se měli nechat nalákat. Ve hře jsou také rozličné možnosti kulturního i sportovního vyžití prakticky za humny. Jde rovněž o perfektní řešení pro ty, již by rádi bydleli ve městě s bohatou historií, lázeňskou tradicí a perfektním wellness zázemím. A nebudou jistě chybět ani energií nabité sousedské vztahy! Budete se tu opravdu cítit jako doma. Navíc podobné lokality spojují zpravidla osoby se společnými zájmy. Žádná anonymita velkoměsta!

Cenově výhodný nákup pro všechny

A co je ještě lepší? Že za dobré pozemky nedaleko Prahy zaplatíte mnohdy i o polovinu méně než za obdobné stavební příležitosti na pražské periferii. A přitom vám to do práce či za zábavou bude trvat skoro stejně dlouho!

Díky tomu si stavební pozemky blízko Prahy mohou dovolit i rodiny s malými dětmi nebo mladé partnerské páry, jejichž finanční rezervy zatím závratných výšin nedosahují. Zjistěte více třeba na stránkách Pozemkykoutecka.cz. Všechny pozemky jsou samozřejmě plně zasíťované a připravené ke stavbě. Stačí si navrhnout svůj dům snů a pustit se do jeho výstavby!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..