Bazén, který vydrží – hledejte materiály s životností okolo 40 let

Free-Photos / Pixabay

Pořízení bazénu je pro rodinný rozpočet poměrně velká investice. Rozhodně se tedy vyplatí vsadit na prověřené firmy, které používají opravdu kvalitní materiály. Máme pro vás několik dobrých tipů, jak právě takové poznat.

Máte-li požadavek na opravdu levný bazén, nevydávejte se v žádném případě cestou levných materiálů nebo “akcí“, u nichž nejsou předem jasně započítané všechny položky. Tyto ´detaily´,jak mazaní prodejci říkají (od filtrace až po zastřešení), vás pak mohou vyjít v konečném součtu dráž, než samotný bazén. Místo toho se poohlédněte po bazénech přímo od výrobce. Vyhnete se tak jakýmkoliv přirážkám v obchodním řetězci a nebudete muset spoléhat na prostředníka při realizaci svých přání, případně nestandardních požadavků.

Hledejte majáky ve světě kvality

Nejdříve se vyplatí udělat si přehled  o tom, kteří výrobci bazénových komponentů patří mezi ty nejspolehlivější  a nejprověřenější. Například ryze česká společnost BAZÉNY-VÝROBA spolupracuje už více než 12 let s lídrem v oboru – firmou Röchling. Materiál, dodávaný na výrobu bazénů, vyniká mimo jiné:

  • životností kolem 40 let,
  • vysokou pevností a stálobarevností,
  • dlouhodobou odolností proti mrazům i přímému slunečnímu záření.

Jde o speciální kopolymer PP. Je poddajný a tvárný, takže z něj lze vyrobit bazény jakéhokoliv tvaru a velikosti. Nicméně společnost BAZÉNY-VÝROBA se specializuje především na menší projekty pro rodinné zahrady, případně menší rekreační areály do délky tří metrů a hloubky 1,5 metru.

Jak se vyrábí odolný plastový bazén?

Svůj nový zahradní doplněk (ovšem tento typ bazénů lze nainstalovat i v zastřešených prostorech) dostanete složený z několika PP desek (podle velikosti zvoleného modelu), spojených k sobě metodou horkovzdušného svařování. Samotný plášť bazénu je pak k podkladu připevněn po celé délce (tvoří ho návin z polypropylenu o síle 5 mm) a stěny jsou vyztuženy speciální konstrukcí z PP. Nic tedy není ponecháno náhodě.

Náš tip: Měli byste vědět, že dno bazénu je díky použité technologii dokonale hladké, což vaše nohy jistě ocení.

Když chcete doopravdy ušetřit, pátrejte po výhodných akcích

A jak je poznat? Především podle toho, že všechno dostanete naúčtováno už předem. Žádné otazníky, doplatky za pomocné práce… Přesně tak začínají svůj život všechny plastové bazény od společnosti BAZÉNY-VÝROBA – přesnou kalkulací. Už dopředu víte, kolik zaplatíte.

A to od samotného bazénu až po filtraci nebo jeho zastřešení. Navíc do konce června můžete využít výhodné akce. Stačí si vybrat některý z šikovných bazénových setů (v nabídce najdete celkem 9 typů) a zdarma k nim dostanete následující vybavení:

  • dopravu po ČR,
  • spolehlivý tester bazénové vody,
  • praktický vysavač bazénu DE LUX,
  • kvalitní tepelnou izolaci dna bazénu,
  • ideální filtrační písek.

Je to tak. Tahle bazény akce nerozlišuje mezi tím, jak velký set si koupíte. Ať už vaši zahradu ozdobí malý azurový oválek či velké plavecké monstrum s kompletním zastřešením, dostanete zdarma vše výše zmíněné.

Stačí si nechat poradit a neplatit za něco, co ve skutečnosti nepotřebujete nebo nechcete “jen aby to bylo zdarma.“  A jak takové zbytečné příplatky v praxi vypadají? Typickou „návnadou“ je odlišné zbarvení dna a stěn bazénu. Originální vzhled tak vyměníte často za kratší stálobarevnost nebo jiné nevýhody.

Proto společnost BAZÉNY-VÝROBA nabízí výhradně světle modré provedení Light Blue s léty prověřenou stálobarevností a vysokou UV ochranou. Navíc vše potřebné můžete díky jejich specialistům vyřešit najednou, a to od vytvoření technologické šachty na filtraci či pro skládání bazénového krytu až po instalaci protiproudu či filtrace samotné. Stačí se nechat inspirovat a objevit pestrý svět bazénových možností na www.bazeny-vyroba.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..