Změňte svůj image! Vyzkoušejte tetování na nohu

BarbaraBonanno / Pixabay

Tetování na nohu si získalo oblibu u mnohých žen a mužů. Noha je dostatečně velký prostor k tetování a dává možnost k tetování i větších obrazců a symbolů. Jinak je noha také místem, které se dá dobře zakrýt, takže méně odvážliví volí tuto formu ozdobení těla raději, než například tetování krku a ruky.

Noha je místem pro spoustu tetovacích motivů. Popularita tetování na nohu si vyžaduje výběr správných motivů. Ženy preferují drobnější motivy tetování, a to hlavně na nártovou nebo kotníkovou oblast. Jedná se o poměrně dost citlivé partie, ale výsledek je úžasný. Tetování na nohu se soustředí i na jiné místa – jde o stehna, kolena a lýtka. Není výjimkou pomalované stehno díky tetovacímu motivu.

Tetování na nártu a kotníku je vhodné spíše pro ženy

Na nárty a kotníky se dávají jemnější tetování hlavně k dekoraci. Ženy se uchylují k vzorům jakými jsou různé ornamenty, motýli, berušky, listí, srdce, hvězdy, květiny. Zájem je také o výraznější motivy, kam se řadí znamení Zvěrokruhu, ještěrky, zvířátka, draci, kolibříci a různé další druhy malůvek. Nechybí ani čínské a keltské symboly, sluneční znamení, abstraktní motivy, nápisy, iniciály milovaných lidí a mnohé jiné. Citlivější části k tetování se znecitlivují krémem, po němž je bolest mnohem mírnější a pro krásu a trend se tedy trpí o něco méně…

Motivy se mohou linout z různých částí nohy do jiné a stvoří tak pěkný velkoplošný vzor. Vytetované motivy se mohou táhnout podél celé nohy a zvolna přecházet z lýtka na kotník nebo nárt. Oblíbené je úzké tetování podél nohy.

Mimo požadavku na jedno velké tetování nebo jedno malé kdesi na vybraném místě je populární stvoření několika drobných tetování na nohu, která se kdykoliv dají třeba různě pospojovat mezi sebou. Tetování se provádí v klasické černé barvě, ale stále módnější jsou i barevná provedení různých motivů.

Mohlo by se vám líbit...