Zdravý catering je dostupnější, než si myslíte

Chcete své hosty překvapit něčím opravdu chutným, ale přitom berete v potaz i  zdravý životní styl? Je vám líto kolegů a kolegyň, kteří si kvůli jeho dodržování ze společných mís nic nevyberou? Změňte to a vsaďte na zdravý catering.

Dbejte však na to, aby šlo o víc, než jen o prázdné označení pochybného původu. Vždyť nabídka je dnes velmi rozmanitá. A v jejím čele samozřejmě stojí komplexní cateringové služby Praha.

Jak poznat skutečně kvalitní raut?

Chtějte především ruční výrobu – tedy žádné polotovary, dochucovadla a umělé tuky (vybírejte pouze rostlinné oleje vysoké kvality). Dále by pak vaše zvolená cateringová společnost Praha  měla používat pouze hodnotné a čerstvé suroviny. A to bez:

  • bílé mouky,
  • rafinovaného cukru,
  • příliš velkého množství soli.

Zorientujete se vcelku snadno. Stačí se zaměřit na catering Praha, který nabízí zejména bezlepkové, veganské nebo dokonce raw pokrmy. Vegan catering a jemu podobní už samy o sobě zaručují pestrost nabídky a kvalitní technologie a postupy, použité při zpracování. A dbejte i na celkovou úpravu jídel. Hledejte taková, ze kterých vyzařuje svěžest a čerstvost. Musí lahodit oku a lákat k ochutnání. Zeleninové řízečky v trojobalu, byť často splňují veganské standardy, už dnes nikoho neohromí. Naopak fresh saláty, smoothie nebo lákavě obložené chlebíčky ze zeleniny či celozrnného pečivá jsou trendy

Catering jako nezapomenutelná událost

Ale společenské události se netočí jen okolo jídla, což každý dobrý catering v Praze ví. Například Catering Zdravě (Cateringzdrave.cz) vám kromě jídla dodá i nápadité dekorace, nebo třeba ekologickou zero waste variantu, při níž se nevyprodukujete prakticky žádný odpad. Navíc používá výhradně suroviny od místních dodavatelů, což vás zbaví nutnosti vysokých plateb za mnohdy zbytečné, ale exkluzivní exotické suroviny, z nichž většina stejně nakonec skončí na jídelním stole odložená a zapomenutá. Nebojte se zkusit pohostit své okolí trochu jinak!

Zdravý catering je dostupnější, než si myslíte

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..