Jak vypadá vysokotlaké čištění kanalizace? Není se čeho bát

Rádi byste předešli potenciálním problémům ve své kanalizaci? Správné čištění je absolutním základem. Zapomeňte na ruční práci nebo drahé výkopy, vše se dá zvládnout elegantně a bez nepořádku.

Stačí, když použijete vysokotlaké čištění, jež v současné době patří mezi nejpoužívanější metody odstraňování sedimentů a cizorodých předmětů z kanalizačního systému. Pokud si ho objednáte, přijede k vám dodávka se speciálním systémem. A co se bude dít dál?

Zjistěte, zda se někde neukrývá problém

Jako první si vyžádejte monitorování kanalizace, jež odhalí všechny nedostatky – od špatně dosedající trubky až po případné vážné defekty. Je-li všechno v pořádku, dojde k čerpání vody z nádrže dodávky pod vysokým tlakem přímo do potrubí.

Silný proud nejdříve nečistoty uvolní a poté je zcela odplaví. Podle typu usazenin lze navolit ideální hodnotu intenzity tlaku i tvar trysky. Nemůže tak dojít k poškození kanalizace, a celý proces se navíc i zefektivňuje a zrychluje. Rozhodně tak není nutné trávit tímto nepříjemným procesem celé odpoledne nebo dokonce víkend. Specializovaná služba přijede, vyčistí a odjede – zcela bez vaší asistence či pomoci.

Oprava potrubí snadno a rychle

A co dělat, pokud přece jen dojde při úvodním monitoringu k nalezení defektu? Pak jsou na řadě opravy kanalizace. I tady však může všechno proběhnout bez jakékoli zátěže pro váš pozemek. Stačí se poptat po technologii speciálních rukávů, jež se dopraví na místo problému a nechají zatuhnout do tvaru potrubí, ovšem s vyšší odolností i pevností.

Ptejte se na bezvýkopové opravy kanalizace a vše, co  s nimi souvisí. Mezi experty v této oblasti patří například firma IBOS a.s. z Českých Budějovic. Nabízí unikátní technologii opravy potrubí prostřednictvím bezešvých vložek Brawoliner s až padesátiletou životností a samozřejmě i průzkum a sanaci stokových sítí, frézování a mnoho dalšího. Více na ibos.cz.

 

Jak vypadá vysokotlaké čištění kanalizace? Není se čeho bát

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..