Vyzkoušeli jsme: kuchyňská linka Royal v anglickém stylu

Styl anglického venkova je v poslední době mezi milovníky nápaditého interiérového designu velmi oblíbený. Nábytek v anglickém stylu se pyšní tím, že nic nepředstírá a dokonale vyhovuje všem potřebám praktického života. A kde jinde otestovat odolnost použitých materiálů a technických řešení než právě na kuchyňské lince?

Po dlouhém výběru nás zaujala kuchyňská linka Royal od Nábytek-Natali.cz.

Čekání, které se vyplatí

Dodací lhůta tohoto modelu se pohybuje mezi 3-5 týdny (my se nakonec vešli do necelých 4 týdnů). Jde o výrobek z široké edice ROYAL, díky níž můžete půvab anglického venkova vtělit do jakékoliv místnosti v domě. Kombinace vzhledově živé bílé skandinávské sosny a esteticky výjimečného dubu divokého má své nezaměnitelné kouzlo, jež můžete navíc podtrhnout libovolným výběrem dekoru pracovní desky (k mání je vše od dřevěné textury až po imitaci přírodního kamene).

Co je to vlastně kartáčované dřevo?

Kuchyňská linka Royal je vyrobena z kartáčovaného dřeva. V současné době jde o velmi vyhledávanou úpravu přírodního materiálu, při níž je odstraněna měkká část kulatiny dorůstající na jaře, což velmi výrazným způsobem zvýrazní kresbu dřeva a jeho přírodní vzhled. Na první pohled je tak jasné, že se nejedná o žádnou imitaci ani levný materiál. Kartáčování zkrátka prozrazuje přírodní stránku nábytku se vším všudy.

Dopravu budete mít zdarma

Kromě výběru pracovní desky vás při nákupu kuchyňské linky už další povinnosti nečekají. Zdarma máte i dopravu, takže stačí počkat, až vám celá sestava dorazí domů. Vše bude v demontu, ovšem sestavení celé kuchyňské linky od Nábytek Natali není nikterak těžké.

Už za jedno odpoledne si budete moci užívat všech výhod, které vám tento jedinečný nábytek nabízí. Ve hře totiž není jenom neotřelý vzhled, ale také šikovné technické vychytávky, jako třeba pojezdy s tichým dovíráním u šuplíků, zpomalovací panty u dvířkových skříněk, praktické plynové písty u výklopných skříněk nebo regulovatelné nožičky u spodních skříněk. Kuchyňskou linku Royal si zkrátka zamilujete už po prvním použití. Potvrzujeme!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..