Uchovávání potravin v letním období

haraldheuser / Pixabay

Zařizujete si novou kuchyň? Zvažujete pořízení nových spotřebičů? S letním obdobím přichází také větší potřeba udržet před teplým počasím vaše potraviny v chladu a uchovat je čerstvé a svěží. Vhodné jsou nejen k uchovávání již uvařených obědů či večeří, které chcete mít připravené ke konzumaci i na druhý den – protože ne každá hospodyňka má čas a energii vařit každé odpoledne – tím spíš, že jarní počasí vybízí k jinému trávení času než u sporáku a kuchyňské linky. Mnoho trendů zdravého stravování se také obrací ke zvýšené konzumaci čerstvé zeleniny a ovoce a existuje obrovské množství různých kombinací ideálních sestav jídelníčku. Významnou roli však téměř vždy hrají mléčné výrobky a čerstvé suroviny. Mnoho surovin totiž vařením či tepelným zpracování ztrácí důležité vitamíny.

RGO-310 AWSkvělým pomocníkem může být dvoudveřová kombinovaná chladnička Orava RGO-310 AW s mrazničkou umístěnou ve spodní části. Vše, co milujete na jazyku i v žaludku, ochrání pro zubem času a uchová čerstvé i do dalších dnů. Objem má až 235 litrů, z čehož je 172 litrů vyhrazených pro chladničku a zbývajících 63 litrů připadá na mrazení. Disponuje poličkami z tvrzeného skla, které se dají snadno vybírat a kombinovat díky drážkám po stranách a které jsou navrženy tak, aby celá šířka a hloubka chladicího prostoru byla využita na maximum, což jistě ocení každá hospodyňka. Téměř všechny jistě znají chvíle, kdy se snaží vymyslet co nejskladnější kombinaci pro poskládání všech hrnců, misek a krabiček.
Samozřejmostí jsou nastavitelnými nožičky, prostorná plastová zásuvka na uskladnění čerstvé zeleniny a ovoce i průsvitné přihrádky ve dveřích chladničky, které slouží jako držák na lahve či na vajíčka. Dobrou zprávou je i fakt, že směr otevírání dveří chladničky je možné nastavit podle prostorových dispozic vaší kuchyně.
Mechanické 5-stupňové ovládání chladničky umožňuje snadné nastavení teploty. Mrazicí box je rozdělen na 3 přihrádky. Součástí balení je i forma na kostky ledu a škrabka na led.
Roční spotřebou energie 227 kWh spadá do energetické třídy A +. A přestože pracuje na “plné obrátky”, nebude rušit chod vaší domácnosti hlukem – jen 41 dB.

Prodává Orava za 7 499 Kč.

www.orava.eu

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. David Stříteský napsal:

    skvělá lednička od Oravy, vleze se do ní spoustu potravin, od ovoce či zeleniny až po mléčné výrobky. Jednoznačně můžu jen doporučit. Nejlepší na tom je, že se prodává za pouhých 7 500 tisíce, takže bych neváhal a okamžitě ji koupil dokud je za tak příznivou cenu

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..