Účetní software pro firmy i fyzické osoby

Kvalitní účetní software je nezbytným nástrojem vedení účetní evidence. Firma KELOC CS, s.r.o. přináší řešení všem, od fyzických osob až po velké organizace a podniky.

Především pro malé firmy je určen programu KeIWIN. Tento účetní software ocení především výrobní společnosti, obchodní organizace, účetní společnosti, neziskový sektor a fyzické osoby, které potřebují vést daňovou evidenci. Středně velkým podnikům firma nabízí ekonomický software KeIEXPRESS, jenž lze přizpůsobit způsobu podnikání a dále jej rozšiřovat o doplňující moduly. Pro velké podniky je připraven ekonomický software KeISQL, vhodný pro velký počet uživatelů a dat.

Demoverze daňové evidence nebo účetnictví zdarma
Keloc-software přichází s nabídkou určenou zvláště pro malé firmy: na zkoušku účetnictví nebo daňová evidenci zdarma. Ke stažení je tento účetní software na stránkách firmy a bez registrace můžete využít nabídku dvouměsíčního bezplatného vyzkoušení, během něhož vám program umožní zpracovat určité množství účetních dokladů, faktur, pokladních, bankovních a skladových dokladů, evidenci majetku, mzdy a personalistiku, zakázky, objednávky či paragony v modulu Kasa. Pokud se zaregistrujete, získáte plnohodnotný balíček KeIWIN START s legislativním aktualizacemi systému a bezplatnou hot-line podporou.

Pohodlné zpracování mzdové a personální agendy
Balíček mzdy a personalistika zpracovává dle aktuálně platné legislativy kompletní mzdovou a personální agendu a díky modulu Banka lze realizovat elektronické zasílání příkazů k úhradě. Umožňuje jak kompletní zpracování veškeré mzdové agendy a výstupů, tak také evidenci vzdělání, lékařských prohlídek, tisk dokumentů, napojení na docházkové systémy a řadu dalších funkcí. Samozřejmostí je rovněž široké spektrum možností filtrace dat a výstupů do programů MS Word, MS Excel a dalších, ale také možnost implementace nových funkcí dle požadavků zákazníka.

O kvalitě produktů firmy KELOC CS, s.r.o. vypovídá fakt, že tento ekonomický software má již přes 6000 spokojených uživatelů.

Účetní software

geralt / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..