Trpíte únavou a stresem? Pokud hořčík nezabere, sáhněte po druhém želízku v ohni

Ghost Fear Shadow Man Scare  - mohamed_hassan / Pixabay
mohamed_hassan / Pixabay

Dnešní doba na nás klade mnohem větší nároky, než je běžné. Stres nás obklopuje ze všech stran  v takové míře, že mu začínají podléhat i ti nejodolnější jedinci. Pokud také cítíte, že u vás není všechno v pořádku, nejspíše zajdete do lékárny pro nějaké přírodní doplňky stravy s hořčíkem.

Ovšem na náš organismus mají vliv i mnohé další vitamíny a minerály.  Jedním z nich je například chrom. Symptomy jeho nedostatku se často podobají problémům souvisejícím s chybějícím hořčíkem.

Naše krása a zdraví si zkrátka žádají péči

A o jaké symptomy jde? Stres, únava, nedostatek pozornosti, špatná koncentrace, únava… Jestliže ani vám na tyto obtíže hořčík nezabírá, vyzkoušejte pomocníka jménem chrom. Musí jít o ten trojmocný, šestimocný určený pro metalurgický průmysl je pro naše tělo toxický. To jen pro lepší porozumění – není totiž chrom  jako chrom.

Proč si chrom dopřávají také milovníci fitness?

Ovšem správná suplementace chromem se může hodit i ve chvíli, kdy žádnými výše zmíněnými obtížemi netrpíte. Věnujete se nějaké té pohybové aktivitě a zároveň se snažíte udělat něco se svou nepříliš optimální hmotností? Přírodní produkty obsahující Karnitin + Chrom totiž přispívají hned ke dvěma významným faktorům: velkým dílem napomáhají udržení normální hladiny glukózy v krvi a jedním dechem také přispívají k normálnímu metabolismu makroživin.

A proč právě Karnitin? Pokud cvičíme, bývá naším cílem obvykle přeměna tuků na energii. Ano, zní to velmi prostě, ovšem i když svůj metabolismus úspěšně nastartujeme, můžeme nakonec všechno pokazit tím, že se po skončení cvičení jednoduše přecpeme nevhodnými potravinami.

A přípravky s chromem a karnitinem mimo jiné podporují zachování běžného metabolismu makronutrientů, pozitivním způsobem ovlivňují metabolismus bílkovin a neváhají podpořit ani funkce nervového a imunitního systému. Chcete-li vsadit na osvědčené české produkty od značky Naturvita, můžete je aktuálně pořídit za výhodné ceny v e-shopu Gigalekarna.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..