Tetování na ruku

Tetování na ruku mohli zaregistrovat mnozí, kteří se ani o tetování příliš nezajímají. Tetování na ruku je prostě viditelné, hlavně během teplejšího období, kdy se odhazují různé mikiny, svetry, bundy a tak dále. Forma tetování na ruku zároveň patří mezi méně bolestivé druhy, tudíž si ho lidé více dopřávají…

Tetuje se na celou paži…

Ano, shledáte se s tetováním na různých místech paže. Nechybí ani jedinci, kteří si i nechají potetovat skutečně celou. Potom je zdobí zajímavé obrazce. Také se praktikuje postupné rozšiřování motivů na ruce. Například se někdo rozhodne své tetování rozšířit o nějaký motiv jednou za rok. K celoplošným motivům na ruce se častěji uchylují muži, o dost méně ženy.
Na ruce se využívá tetování v oblasti ramene nebo na předloktí. Tetování se z ramene někdy protahuje až na záda, z předloktí zase směřuje až na prsty u ruky. Někdo si extra přeje mít potetované jenom menší části ruky. Většinou jde o zápěstí a prsty, V těchto případech budete potřebovat skutečně zručné tatéry. K menším motivům se řadí různé malé symboly, ornamenty, žádaná jsou čínská písmena.

Na prsty na rukou se často tetují jednotlivá písmeny, která dohromady dávají nějaké slovo. U tetování na prsty počítejte s častými opravami tetovacím strojkem, protože barva bude vypadávat, blednout a dokonce se rozpíjet.

Na ruku si můžete nechat tetovat cokoliv si přejete. Raději však zvažte tetování jmen svých drahých poloviček, protože ani ta největší láska nemusí trvat věčně a budoucí partner nebo partnerka nemusí dobře snášet jméno bývalé lásky zrovna na ruce, kde se nevyhnete tomu, aby byla denně vystavena jejich očím. Výběr tetování rovněž závisí na objemu vaší paže.

Nicméně se nedoporučuje tetování příliš silných míst, kde se kůže často obměňuje. Mezi tato místa se řadí také dlaně a boční strany prstů. Tetovací barva se zde moc dlouho neudrží, protože kůže se bude častěji obměňovat. Tetování může úplně vymizet, nebo vám z něho zůstane jen nějaký divně vypadající flek.

Nevíte si rady s výběrem? Nechte si poradit v tetovacím salónu. V případě diskuze s tetovacími odborníky se vyhnete nežádoucím výsledkům – vaše ruka by měla být ozdobena a ne naopak zohyzděna.

Falešné tetování

Ruku si můžete ozdobit také díky navlékacím tetováním na ruku. Jedná se o originální návleky, které jsou hodně těžko rozeznatelné od pravého tetování.  Navlékací tetování na ruku se většinou vyrábějí z Hi-Tech materiálu v kvalitním provedení. Jednoduše ho na ruku navléknete. Navlékací tetovací rukávy mají barvu podobnou pigmentu lidské pokožky – imitace skutečně hned tak někoho nenapadne. Pokud jde o kvalitní výrobek, nestane se, že by vám během nošení nějak klouzalo dolů apod.

Mohlo by se vám líbit...