Podzimní trendy pro rok 2016

MabelAmber / Pixabay

Přestože venku svítí sluníčko a teploty na teploměrech sem tam vyšplhají i k vyšším stupňům, léto již je neodvratně za námi, a to znamená, že podzim již netrpělivě buší na dveře. S koncem léta a příchodem podzimu se však nemění pouze teploty, ale také náš šatník. A pokud vás zajímá, co se bude nosit letos, tedy na podzim roku 2016, pak si přečtěte následující článek.

Bundy a bundičky

S podzimem přichází ochlazení, a proto je načase vytáhnout bundy a bundičky. Letošní podzim budou našim šatníkům vládnout bombery typických podzimních či metalových tónů, tedy khaki, bordó, vínová, bronzová, atd. Kromě bomberů se však budeme moci zahřát i ve sportovních péřových bundách, které se budou kombinovat nejen se sportovním, ale také ležérně elegantním stylem.

Křiváky i květiny

Podzim 2016 bude ve znamení nerůznějších stylů a jejich kombinování. V kurzu totiž budou něžné šaty s květinami nejrůznějších tvarů a vzorů. A navíc vedle letos nešlápne nikdo, kdo k takovým šatům, či k jakémukoliv jinému outfitu zvolí klasický křivák, který z každého něžného či elegantního ohozu vytvoří jedinečnou kombinaci. Včetně květinových šatů či křiváků však do světel reflektorů vstupují i dámské kostýmky v pánském stylu či sametové kousky. Nezáleží na tom, zdali zvolíte sametové šaty, sáčko či kalhoty, letos budete tak, jako tak za hvězdu.

A jaké boty k tomu?

A aby bylo vše dokonalé, je potřeba svůj outfit doladit skvěle padnoucími, šik botičkami. Co se týče letošního podzimu, jistě neprohloupí nikdo, kdo k pohodlným a teploučkým sametovým šatům či dámskému kostýmku v pánském stylu zvolí tenisky a kecky. Kombinování stylů je totiž v módě již nějaký pátek a ještě nějaký ten pátek tu s námi vydrží, neboť jde o nadčasový, svěží a originální trend, který zajišťuje nejen styl, ale také pohodlí. Pokud však volíte raději klasiku a k šatům byste chtěli obléknout kozačky, pak směle do toho. Naším tipem jsou kozačky Tamaris s úzkými kalhotami.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..