Tetování na kotník

Nohy vykukující z minisukní, ze šortek a dalšího oblečení musí vypadat přitažlivě a není divu, že se mezi ženami nachází stále více zájemkyň o tetování na kotník. Hodí se i pro slavnostní příležitosti a může svůdně vykukovat z pod okraje večerních šatů. Tento druh tetování si mohou  zařídit jedinci různého věku. Pochopitelně je rozdíl, jak bude vypadat vybraný motiv na štíhlé a jak na tlustší nebo nateklé noze.

Elegantní styl

Kotník a nárt jsou nevelké prostory k realizaci tetování, proto se volí malé a jemné motivy. Můžete si dopřát jednobarevné nebo vícebarevné provedení. Z motivů převládají květiny, zvířata, motýlci, ornamenty a různé symboly. Hodně žádané jsou lístky, berušky, ještěrky, delfíni, hvězdičky, sluneční symboly,  čínské znaky, keltské symboly, iniciály a různé nápisy. Populární jsou i náramky a prsteny na nohách. Skutečné šperky můžete vyměnit za vytetované. Okolo kotníku se vám objeví jemný náramek, který lze stvořit buď z vnitřní nebo vnější strany.

Realizace tetování na kotník a nárt

Tetování na kotník a nárt má výhodu, že ho snadno podle potřeby zakryjete nohavicí nebo ponožkou. Sen o stylovém tetování vám však může zkazit fakt, že se jedná o velmi citlivá místa a tetovací jehly vám způsobí dost bolesti. Těsně pod kůží se totiž nachází kost a ne žádná pořádná vrstva tuku. Citlivá a tenká kůže ihned reaguje na dotyky jehly. Stačí si jen představit a možná začnete před tímto plánem utíkat. Nejcitlivější partie se dají znecitlivět pomocí krémů, který se postará o zmírnění bolesti. Rozhodnutí je na vás, zda si zvolit bolestivou proceduru, nebo si radši vybrat jiné místo na kůži.

V případě zájmu vám v tetovacím studiu potetují také místo až k prstům, kolem kotníku a na lýtko. Tetování na kotník však není jenom ženskou záležitostí, uchylují se k němu i muži, kteří si tetování nechávají rozšířit vzhůru k lýtkům  či do dolní části nohy přes jednu ze stran.

Mohlo by se vám líbit...