Stany s šikovnou konstrukcí mají víc než jedno využití

People Silhouette Success Sunset  - AlemCoksa / Pixabay
AlemCoksa / Pixabay

Tradiční formy propagace a marketingu byly díky restrikcím v minulých měsících značně omezené. To se však s příchodem podzimní sezóny mění. Výstavy a veletrhy jsou opět v plném proudu. A všude tam, kde se schází větší množství lidí, je dobré o sobě dát vědět.

A platí to i pro nejrůznější firemní akce, které pomáhají stmelovat kolektiv nebo utužovat vztahy s jednotlivými dodavateli. A se všemi těmito aktivitami vám ochotně pomůže kvalitní párty stan. Dokáže vás ochránit před nepříznivým počasím, ale i zabránit vstupu dotěrných slunečních paprsků. A poskytuje samozřejmě  i velké množství místa na cílenou reklamu.

Mít vlastní stánek je rozhodně plus

Ovšem není nutné kupovat jeden rozměrný model jen pro občasné využití. Vždyť výrobky od osvědčených firem dokáží nahradit i tradiční reklamní stánek nebo dokonce prodejní stánek. Stačí přidat pár pultíků nebo malé pódium pro řečníka a máte hotovo.

Jak si vybrat z široké nabídky

V zásadě můžete volit mezi hliníkovou a ocelovou konstrukcí. A jaké jsou výhody jednotlivých typů?

U oceli vítězí zejména nízká cena

Konstrukce z oceli a nepromokavá střecha z polyesteru tvoří hlavní nosné prvky tohoto modelu. Tyto stany jsou levné, ovšem také poměrně těžké. A pokud se nástřik barvou poškodí, velmi brzy se dočkáte i mírné koroze, takže o čistotu a pěkný vzhled svého přenosného stanu musíte stále pečlivě dbát.

Hliník oslní lehkostí i odolností

To hliník je na tom o mnoho lépe. Ochranný nástřik nepotřebuje, a přesto zůstává po dlouhou dobu zcela bez poskvrnky. A co víc – složený se vejde i do kufru běžného osobního auta a nezklame vás ani při nepříznivém počasí. Při dobrém kotvení totiž vydrží i nárazy větru o síle 30 km/hod.

Kam se vydat pro kvalitu

A u koho si tyto šikovné pomocníky pořídit? Doporučujeme objednávat u specialistů na stránkách Expodum.cz. Ke stanů vám nabídnou i příslušenství (boční plachty, kotvení apod.) a vybírat si budete moci z mnoha barevných variant.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..