Bezpečí zaměstnanců se bez kvalitních pracovních oděvů zkrátka neobejde

Street Works Yellow Orange Work  - taniadimas / Pixabay
taniadimas / Pixabay

Ať už jste majitelem firmy nebo zasloužilým pracovníkem v ostrém provozu, pak určitě víte, že se bezpečí na pracovišti nedá jít naproti bez odpovídajících pracovních oděvů. A nezáleží na tom, zda je vaším oborem gastronomie, výroba v automotive nebo třeba myslivost.

Dokonce i klasické montérky, jsou-li dobře provedené, vás dokáží ochránit před mnohými bolestivými zraněními. I kdyby mělo jít jen o odřeniny nebo menší popáleniny.

Do zaměstnání i do domácí dílny

Zatímco děti si montérky s laclem spojují pravděpodobně s automechanikem (a ty nejmenší pak s pohádkovým Krtečkem), ve skutečnosti má tento univerzální kus pracovního oděvu velmi široké využití. Dokáže splnit veškeré podmínky kladené na praktičnost, odolnost, pohodlnost i bezpečnost… A samozřejmě vám vyjde vstříc i prostřednictvím mnoha praktických kapes.

Stejný model můžete využít jak na pracovišti, tak i u sebe doma. Koneckonců, není výjimkou, že si oblíbené pohodlné modely zaměstnanci “tak trochu na tajňačku“ nosí domů. Vy to však dělat nemusíte. Ceny, které dominují dnešnímu trhu, jsou velmi příznivé. A to zvláště ve chvíli, vsadíte-li na osvědčeného českého výrobce, jakým je i společnost Celar Letohrad.

Můžete mít i kolekce na míru

Ale v nabídce nenajdete jen běžné montérkové kraťasy či bundy. Jednotlivé kolekce jsou mnohem pestřejší a oblečou vás doslova od hlavy až k patě. Je libo kšiltovky, rukavice nebo bezpečností obuv? A co takhle dětské montérky pro vaše malé pomocníky, bez nichž se žádná důležitá oprava v domácnosti zkrátka neobejde?

Pro firemní zákazníky je tu pak možnost vyšití loga na míru, takže se každý zaměstnanec v pracovním oděvu stane vlastně takovou chodící reklamou. Navíc jde o další šikovný prvek, pomáhající budovat příznivou image celé firmy. Rozhodně se ho proto nevyplácí podcenit.

Vyberte si svou ideální sestavu v e-shopu Celar.cz s rychlým doručením a za příznivou cenu!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..