Profesionální úklidová technika po vaši firmu od ověřeného dodavatele

stevepb / Pixabay

Na pozitivním prvním dojmu, který vaše firma v myslích návštěvníků zanechá, se podílí celá řada faktorů. A čistota vnějších a vnitřních prostor rozhodně nepatří k těm nejmenším. Nebojte se vsadit vše takříkajíc na jednu kartu a najít si spolehlivé pomocníky s těmi nejlepšími předpoklady pro snadné používání i efektivní údržbu.

Hledáte-li skutečnou kvalitu, rádi vám představíme českou společnost Unikont Group jakožto předního dodavatele podlahových mycích strojů známé značky Hakomatic z dílny předního německého výrobce úklidové techniky Hako. Profesionálové značky Hako působí na trhu již od roku 1950 a jejich jméno je symbolem pro kvalitu. A po čem můžete sáhnout?

Hledáte podlahový mycí stroj? Vyzkoušejte scrubmaster

Podlahy jsou tím prvním, na co se zvídavý návštěvník ve vaší firmě zadívá. Pokud je má však pod palcem spolehlivý scrubmaster, nenajde na nich dozajista žádnou chybičku. Tento vysoce kompaktní podlahový mycí stroj s vysokou úrovní ovladatelnosti odstraňuje špínu velmi efektivním způsobem za pomoci diskového kartáče. Ten si skvěle poradí zejména s tvrdými hladkými podlahami, na nichž může běžné ruční čištění zanechávat šmouhy nebo nečistoty v hůře dostupných místech.

Vaši zaměstnanci zcela jistě uvítají i snadnou manipulaci se strojem a výbornou viditelnost i v omezených a stísněných prostorách.

Multikáry zastanou i ty nejobtížnější práce

Trápí vás více stav vašeho venkovního areálu? Na těžké práce vypusťte multikáry od Unikont.cz z německého Waltershausenu. Stavebnictví, zahradnictví, likvidace odpadu – s tím vším si důmyslně řešené multikáry poradí na jedničku.

Multicara se nezalekne žádného ročního období. Ke splnění veškerých vašich požadavků pak přispěje i více než 100 druhů nástaveb, díky nimž můžete svého nového pomocníka připravit takřka na všechno.

A proč si k nákupu čistící a komunální techniky vybrat právě Unikont.cz? Vysoká úroveň servisu a kvalita nabízených strojů se postará o maximální spolehlivost každého kousku. Navíc získáte garanci servisního zásahu v případě potřeby do několika hodin nebo možnost pronajmutí mycí techniky s  profesionálním poradenstvím při výběru.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..