Hledáte luxusní byt? Víme, jak nenaletět na pozlátko!

Nápaditě navržený interiér doplněný vybavením vzdávajícím hold všem moderním trendům – také si myslíte, že stačí splnit tyto dvě podmínky, abychom mohli mluvit o luxusním bydlení? Prozradíme vám, že je to po čertech málo. Stejně velkou a možná dokonce ještě větší roli hraje i lokalita a dobrá infrastruktura v okolí.

Ideální lokalita? Jiná, než si představují developeři

Hledáte třeba prodej bytů Praha 6? Pak vás určitě zaujaly až snově znějící fráze jako „dokonalé spojení s okolní přírodou” nebo „umístění daleko od městského ruchu.“ Zní to skvěle, ale jen do chvíle, než si uvědomíte, co se za takovým sdělením může skrývat. Možnosti jsou v zásadě dvě:

  • dokonale zvládnutý návrh bydlení s využitím přírodních bariér (parky, lesíky apod.), jež vaše soukromí perfektně „odstíní“,
  • domy postavené v panenské lokalitě, kam zatím nejezdí ani obyčejný autobus.

Jak už určitě tušíte, první možnost podmínky luxusního bydlení splňuje, ta druhá nikoliv. Dobře si spočítejte, jak dlouho vám bude trvat, než se ze svého nového bytu dostanete do práce, jak dlouhá cesta bude čekat děti do školy či školky či kde budete hledat pomoc v případě nemoci.

Náš tip: V docházkové vzdálenosti od svého vysněného bydlení byste měli mít kompletní komerční zónu, tzn. obchody s potravinami či lékárnu, ale také relaxační prostory reprezentované například parkem nebo lesíkem.

Luxusní byty nedělají kompromisy

A jak je to s důležitými vlastnostmi samotného bytu? Je-li kvalitní původní architektonický návrh, mělo by vám navržené řešení vyhovovat po všech stránkách. Důležité jsou nejenom rozměry a rozložení místností, ale také celková orientace bytu. Ideální je ta severo-jižní.

Milovníci luxusu by se rovněž zcela samozřejmě neměli uskrovňovat na malém prostoru. Dobrým poznávacím znamením jsou proto i nadstandardní velikosti bytů, doplněné o maximálně využitelné venkovní plochy (terasy či balkóny). A chybět by neměl ani uklidňující výhled do zeleně, a nezáleží na tom, jestli hledáte prodej bytů Praha 10 nebo třeba 6. Nejpravděpodobnějšími kandidáty budou vždy byty umístěné v patře, často až pod samotnou střechou.

Kde hledat bydlení, splňující všechny vaše požadavky?

Nejlépe si vše důležité ukážeme na jedné konkrétní nemovitosti. V nabídce na prodej bytů Praha 3 lze najít i luxusní adresu Rezidence Soběslavská, ležící v klidném zázemí Vinohrad. Jde o prostorné byty po kompletní rekonstrukci s pestrou paletou dispozic. K mání je 1+kk, 2+kk i 3+kk s mnoha výhodami. A jaké to jsou?

  • světlé, prostorné byty,
  • terasy a skladovací kóje pro uložení sezónních věcí,
  • příjemná docházková vzdálenost od metra Želivského (A),
  • lokalita jako stvořená pro rodinu (školka, škola, blízkost OC Atrium Flora, poliklinika, lékárna, fitness a další…),
  • blízkost nedotčené přírody (výhledy do korun stromů),
  • zahrada určená k odpočinku pro majitele bytů,
  • dostatek veřejného parkování.

Chcete vědět víc? Navštivte internetové stránky https://www.psn.cz a najděte si ideální luxusní bydlení, které vyhoví všem vašim přáním a potřebám.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..