Práce realitního makléře mýtů zbavená

House Mortgage Home Sold Real  - mohamed_hassan / Pixabay
mohamed_hassan / Pixabay

Hledáte práci, která docení vaše schopnosti i ochotu učit se novým věcem? Rádi pracujete s lidmi a nasloucháte jejich příběhům? A k tomu všemu se toužíte někde realizovat?

Pak jste možná už někdy přemýšleli o tom, jaká je práce realitního makléře. Nečekejte miliony za pár minut práce denně. Ovšem máte-li v sobě potřebný drive a chuť, určitě si přijdete na své.

Není to jen o nových nemovitostech

Pokud si myslíte, že práce v realitách spočívá jen v nabízení nemovitostí, pletete se. Jako makléř mnohem více nabízíte služby. Klientovi totiž musíte poradit v mnoha ohledech:

  • po právní a finanční stránce,
  • v otázce výběru nemovitosti (stanete se tak trochu terénním pracovníkem),
  • marketingu nabízené nemovitosti
  • a zastat musíte i práci asistenta a psychologa.

Jak se stát realitním makléřem? Na vzdělání ani praxi nezáleží

Odměna realitního makléře se odvíjí především od toho, jak jste pro práci zapálení. Děláte ji poctivě a neděláte rozdíly mezi malou a velkou zakázkou? Pak si přijdete na své – a nezáleží na tom, jaké máte vzdělání či praxi. Na inzerát s názvem „realitní makléř práce“ tak může odpovědět opravdu kdokoliv, což na druhou stranu toto povolání v očích veřejnosti tak trochu negativizuje.

A jak se tomu vyhnout? Spolupracujte vždy s prověřenou kanceláří. Například v RE/MAX Anděl vždy najdete tým, který vás ve všem podpoří. Zjistíte, o čem vlastně tahle práce je a lépe tak rozjedete vlastní podnikání.

Nebojte se sezení v kanceláři

Většinu dne strávíte v terénu. Váš diář bude velmi pestrý:

  • schůzky s klienty,
  • marketing a prohlídky nemovitostí,
  • telefonování
  • a řešení záležitostí ohledně smluv a financování.

Žádný den tak nebude stejný a v práci rozhodně nezažijete nudu. Naopak. Není to jen o tom, jakou má realitní makléř odměnu, ale i o schopnosti naslouchat, dělat službu klientovi, ale třeba i používat metr a baterku. Pracovní doba je flexibilní, ovšem budete-li nonstop k zastižení a zareagujete na jakýkoliv požadavek klienta rychle, zvýšíte tím svoje šance na úspěch. Líbí se vám taková vize? Zjistěte o ní více na stránkách Remaxandel.cz.

Real Estate House Silhouette Keys  - mohamed_hassan / Pixabay

mohamed_hassan / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..