Potřebujete nové firemní dílenské vybavení? Víme, kde ho pořídit

Anyusha / Pixabay

Potřebujete vybavit novou průmyslovou dílnu, ale nevíte, jak na to? Rádi byste přirozeně propojili novou práci s běžným chodem vaší firmy? Šikovně zařízená dílna může být prvním krokem, stačí vybrat perfektně ladící dílenský nábytek, který nedělá kompromisy mezi vzhledem a funkčností.

Sterilní čistota není podmínkou, může se však hodit

Nechcete, aby si vaši zaměstnanci připadali jako na koberečku u šéfa v kanceláři? Tak zapomeňte na levné dílenské stoly z nábytkových řetězců v unylých barvách. Dobře vybraný stůl by měl lahodit oku a být v harmonii s ostatním zařízením vaší firmy. Jen tak pocítíte při vchodu do své dílny pocit dokonalého souznění, který vás „nakopne“ do práce. A o vašich zaměstnancích to bude platit rovněž. Firma Nábytek Polák vyrábí už mnoho let ucelené řady,v nichž najdete dílenský nábytek vždy dokonale ergonomicky i esteticky sladěný a propracovaný. Nezáleží na tom, v jakém průmyslovém odvětví podnikáte. Vyberete si vždy.

Nepořádek do dílny nepatří

Stále vás však může zradit množství potřebných šroubků, šroubováků, vrtáků a dalších nezbytností, které brzy začnou z dílenského stolu doslova přetékat a padat. Pořádek je pro efektivní a příjemnou práci naprosto klíčovým prvkem. A navíc, když bude mít všechno své místo, snadněji najdete konkrétní díl, který zrovna potřebujete – a to i během rozčileného telefonátu od vynervovaného zákazníka.

Takže buď můžete vyprázdnit několik poliček u vstupu a namáhavě chodit neustále tam  a zpět, nebo si pořídíte šikovný nábytek do dílny ve formě pojízdných kontejnerů,  kterými pracovní místo obklopíte podle potřeby. Nejrůznější vychytávky v podobě odklopných desek nebo variabilně nastavitelných šuplíků pak váš komfort a praktické využití všech ploch ještě znásobí.

I tyto nezbytné pomůcky lze navíc sladit s barvou okolního vybavení, což dodá celému pracovnímu prostoru ucelený a reprezentativní vzhled se vším všudy. Vysoký komfort užívání, individuální přizpůsobitelnost všech částí nábytku a důraz na bezpečnost – to jsou standardy, jimiž se ve společnosti Nábytek Polák řídí už dlouhou řadu let. Poznejte je i vy!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..