Položení betonové podlahy je koncertem pod vedením virtuóza Urbánka

MAKY_OREL / Pixabay

Do pokládky podlahy se málokdo může pouštět svépomocí. K renovaci staré podlahy anebo položení nové je třeba si najmout firmu, která má s úzkoprofilovým oborem velké zkušenosti. Dvanáctiletou praxí prověřený tým odborníků, pokladačů a betonářů je sdružen v českobudějovické firmě Urbánek – betonové podlahy. Položení podlah se realizuje ve všech koutech České republiky se zacílením na zákazníky žádající si interiérové a exteriérové podlahy z betonu nebo anhydritu.

Betonové podlahy vhodné do exteriéru i teriéru

Položení betonové podlahy je pro firmu jednoduchým úkolem. Beton se dá výtečně použít pro svou trvanlivost v interiéru i venkovním prostředí. A tak jsou pokládky využívány jak v administrativních budovách, školách, zdravotnických zařízeních, tak v domácnostech: bytech, rodinných domech, na terasách i krytých předzahrádkách. Technologie pokládky betonové podlahy umožňuje vlastní výrobu směsi, ale i domíchání suché betonové hmoty přivezené z betonárny. Vlhký potěr se čerpá hadicemi přímo dovnitř objektu, kde je dále zpracováván. Výsledná úprava podlahy probíhá zahlazením již staženého povrchu elektrickou hladičkou. Tak je dosaženo kvality, již není třeba štěrkovat. Rovinatost by neměla přesáhnout 2 mm/2 m. Používaný systém betonáže Brinkmann Estrichboy je šetrný k případným rozvodům vytápění, instalacím a izolaci v podlaze.

Anhydritové podlahy do administrativních budov, škol a zdravotnických zařízení

Především v budovách s vysokou koncentrací lidí, rozsáhlými plochami a předpokládanou vysokou zátěží se pokládají anhydritové lité podlahy. Tyto podlahy jsou složeny ze směsi se samonivelačním účinkem, umožňují srovnání podlahových konstrukcí s tolerancí 2 mm/2 m a tvoří rovnou plochu pod finální nášlapnou vrstvu, jako jsou PVC, koberec nebo dlažba. Anhydritové podlahy se nehodí do objektů s předpokládanou vysokou vlhkostí. Před samotnou pokládkou a objednáním vhodného materiálu neváhejte kontaktovat zaměstnance firmy, kteří díky svým zkušenostem s pokládáním různých druhů podlah mohou poskytnout relevantní rady a informace. Společnost je rovněž subdodavatelem materiálů pro větší firmy. Neváhejte ji kontaktovat!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..