Plašiče a odháněče škůdců

Plašiče a odháněče škůdců

Škodná zvěř, hmyz anebo ptactvo dokážou velmi zkomplikovat život. Ničí úrodu, škodí na majetku a zkrátka jsou nevítanými hosty. Jak si s nimi efektivně poradit? Nejlepší řešení představují právě plašiče a odháněče škůdců, které se aktivně využívají na mnoha místech:

  • Automobily – Hodí se do aut, nákladních vozidel, karavanů anebo třeba zemědělských strojů. Slouží zde především proti kunám, myším, potkanům, lasičkám, tchořům, anebo třeba krysám.
  • Obytné i výrobní prostory – Bohužel i obytné či výrobní prostory jsou někdy těmito škůdci zasaženy. Může se jednat nejčastěji o drobné hlodavce, jako jsou myši, potkani kuny, krysy, tchoři anebo třeba lasičky. Použít je můžete i proti nevítaným psům anebo třeba kočkám.
  • Zahrádka – Největší problém každého zemědělce anebo zahradníka představují krtci a hryzci. Přístroje dokážou vyluzovat zvuky na velice nízké frekvenci, které mají schopnost se dobře šířit půdou a působit na toto zvířectvo opravdu velice nepříjemně.

Snadné používání a nabíjení

Většinu těchto zařízení je třeba nabíjet, proto se neobejdete bez adaptérů. U těch variant, které jsou používány do aut, je ve většině případů možnost nabíjet přes akumulátor vozidla, tedy přes jeho baterii. Během provozu vozidla je zařízení samozřejmě vypnuté, aby nespotřebovávalo zbytečně energii z akumulátoru.

Všechny produkty jsou schváleny podle platných norem České republiky. Jsou bezpečné a nemají žádný vliv na lidské zdraví. Pracují většinou na principu vyluzování různých zvuků v ultrazvukovém pásmu, které nejsou pro člověka slyšitelné, a to ani podprahově. Na zvířata to avšak působí, a to velice nepříjemně, proto se rády vyhnou vašemu autu, garáži, zahrádce anebo třeba výrobnímu prostoru. Zatočte tedy s nevítanými zvířaty jednou provždy, s našimi odpuzovači a odháněči se vám to spolehlivě podaří.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Daniel napsal:

    A tady: https://www.2din.cz/odpuzovace-kun/ je přímo odpuzovač do auta 😀

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..