Tetování na břicho

amybluestar / Pixabay

Ozdobení břicha se žene stále na přední místa oblíbenosti u mužů a žen. Břicho je vhodné nejen k aplikování tetování, ale také k umístění piercingu. Pokud zvolíte moderní šperk ve spojení s elegantním obrázkem, hned si budete připadat velice přitažlivě. V letních měsících se začnete rádi odhalovat a ukazovat světu, co pěkného se stalo součástí vaší osobnosti. Tetování vynikne v plavkách, krátkém tričku nebo v tílku a ve spodním prádle.

Tetování na břicho je populární černé i barevné. Zařadit ho můžete mezi bolestivější zákroky, ale někdo může pociťovat jenom mírnou bolest. Na břicho se nejčastěji tetují abstraktní tvary, hvězdy, motýlci, květiny, ornamenty. Momentálně ženy vedou v požadavcích na tetování břicha –s oblibou si dávají tetovat oblast podbřišku. Muži si nechávají tetovat hlavně boky a žebra.

Tetování na břiše se dá snadno zakrýt oděvem a není ho nutné vystavovat stále okolí na očích. Ovšem břišní partie jsou mnohdy pro tetování problémem. Přece jenom břicho se často mění tvarově a tetování se může poškodit nebo podivně roztáhnout. K tetování není vhodné tlusté břicho, ani se striemi. Počítejte s tím, že žena se jednou může stát těhotnou, půjdete na operaci nebo ztloustnete a za těchto okolností dojde i ke změně tetování. Jestliže se rozhodnete k tetování břicha, nemusíte být na sebe tolik přísní, snese se i ne úplně ploché a nějaký špíček se určitě bude hodit i na vaše vysněné tetování.

Tetování a těhotenství

Jestliže máte tetování před těhotenstvím, uvidíte, jak se vám na břiše různě tvaruje. Poškození lze čelit pravidelným promazáváním tělovými krémy. Zkuste se vyvarovat striím. Může se stát, že půjdete na císařský řez a jestliže bude proveden v oblasti tetování, je jasné, že z původního pěkného motivu mnoho nezbude. Lepší myslet dopředu a rozhodnout se o správný motiv a také velikost, protože větší tetování vám může natropit i více problémů v budoucnu. Na druhou stranu, můžete si připadat velice sexy a mávnout rukou nad tím, co teprve někdy přijde…

Tetování na břiše po operacích

Volba tetování přes jizvy je pro mnohé vynikajícím řešením k vylepšení svého vzhledu. Jizvy po různých operacích na břiše by ale neměly být moc čerství a vždy je lepší se poradit s lékařem, zda je tetování pro váš konkrétní případ vhodné.

Mohlo by se vám líbit...